İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Bölge Müdürü Yılmaz Vatandaşların Sorunlarını Dinledi
Bölge Müdürü Yılmaz Vatandaşların Sorunlarını Dinledi
Seçmen Listeleri Askıda
Seçmen Listeleri Askıda
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ahmet Akça
Ahmet Akça
Hakim
Hakim
Haber Detayı
02 Haziran 2013 - Pazar 00:00 Bu haber 2869 kez okundu
 
Hayır Çarşısı Açıldı
- Haberi
Hayır Çarşısı Açıldı

Hayır Çarşısı Açıldı
Gülnar İlim Kültüre Hizmet ve Öğrencilere Yardım Derneği tarafından 30 Mayıs Perşembe günü Merkez Camii yanında, eğitim gören talebeler yararına kermes düzenlendi.  Kermes 8 Haziran 2013 Cumartesi günü sona erecek
Kermesin açılışında konuşan yurt müdürü Mustafa Şeker; "Talebe yurdumuzda Gülnar çevre köylerinden gelen öğrencilerimiz kalmaktadır. İhtiyaç sahibi bu öğrencilerimizin 3 öğün yemekleri dahil her türlü ihtiyaçlarını derneğimiz bünyesinde hayırseverler tarafından karşılanmaktadır. On gün sürecek olan kermesimizden elde edilen gelirlerin tamamı talebelerimize kullanılacaktır. Kermesimize katkıda bulunan bütün halkımıza teşekkür ediyorum" dedi.  Ayrıca bu yıl kermeste bir ilk gerçekleştirilerek kermesin açılışında kesilen kurban açık arttırmaya çıkarılarak 1300 TL’ye Belediye Başkan Vekili Tevfik Emsal adına kesildi. Okunan Kur’an-ı Kerim ve ilçe müftüsü Zekeriya Koçak’ın yaptığı duanın ardından İlçe Kaymakamı Tekin Dundar, Belediye Başkan Vekili Tevfik Emsal ve İlçe Emniyet Amiri Hamza Bilgen tarafından kermesin kurdelesi kesilerek hizmete açıldı.

Açılışta konuşan ilçe Kaymakamı Tekin Dundar, "Sosyal yardımlaşmaya ve dayanışmaya örnek olan derneklerimizin bu tür faaliyetlerini memnuniyetle karşılıyoruz. Öğrenciler yararına düzenlenen kermesler bizim için onur vericidir. Emeği geçen ve tertip edenlere şükranlarımı sunarım" dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Site Admin
Etiketler: Hayır Çarşısı Açıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı