Sinemalar
Vizyondaki filmler
Sinama saatleri için, sinama salonu ile iletişime geçebilirsiniz.
Kral Şakir: Devler Uyandı
16 Şubat 2024
Kral Şakir: Devler Uyandı
Ünlü bir teknoloji firması, elektronik cihazların mobil hale gelip, yapay zeka ile hareket edebildikleri bir sistem geliştirir. Şakir ve ailesi, şirketin yaptığı ürünlerin hayranıdır. Yıllar önce teknoloji şirketinin sahibi olan Harun, Şakir'in babaannesi Seniha'nın düzenlediği keşif gezilerinde tarihler öncesine ait olan bir taş keşfeder.
Lohusa
19 Ocak 2024
Lohusa
Lohusa, yeni ebeveyn olan bir anne ve babanın ilk 40 gün boyunca başlarına gelen komik olayları anlatıyor.
Erdal ile Ece
23 Şubat 2024
Erdal ile Ece
Erdal ile Ece, ilişkilerinde acı tatlı çatışmalar yaşayan ve bu nedenle kendilerini türlü komik durumların içerisinde bulan evli bir çiftin hikayesini konu ediyor.
Zaferin Rengi
16 Şubat 2024
Zaferin Rengi
Zaferin Rengi, 1919 yılında İstanbul'u işgal eden düşman kuvvetlerine karşı örgütlenen insanların Anadolu'da başlattıkları direnişi, Cumhuriyet tarihinin en önemli spor başarılarından olan General Harington Kupası efsanesinin etrafında anlatıyor.
Hayatla Barış
23 Şubat 2024
Hayatla Barış
Hayatla Barış, küçükken geçirdiği kaza nedeniyle engelle olmasına rağmen bu durumun hayatını engellemesine izin vermeyen Barış Telli’nin hayatına odaklanıyor.
Hatıran Yeter
16 Şubat 2024
Hatıran Yeter
Adem ile Zehra, kaçarak evlenmek zorunda kalan bir çiftir. Baha adını verdikleri bir oğulları, henüz bebekken geçirdiği menenjit hastalığı sonucu işitme yetisini kaybeder. Çocukluğu yaşıtlarına göre oldukça zorlu geçen ve yalnız kalan Baha'nın hayatı kendisi gibi sağır ve dilsiz olan Leyla ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır.
Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör
29 Aralık 2023
Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör
Rafadan Tayfa bu kez, Ajan ve adamları tarafından kontrolden çıkarılmış olan Hayrimatör’ü kurtarmak için bir araya gelen Rafadan Tayfa'nın hikayesini konu ediyor.
Oyuncaklar Firarda
23 Şubat 2024
Oyuncaklar Firarda
Oyuncaklar Firarda, gizemli bir şekilde kaybolan oyuncakları ararken kendilerini büyük bir maceranın içerisinde bulan kukla Don ve oyuncak köpek DJ Doggy Dog'un hikayesini konu ediyor.
Madame Web
16 Şubat 2024
Madame Web
Madame Web, hayatlarını tehdit eden bir tehlikeden kurtumaya çalışan, ileride farklı süper kahramanlara evrilecek üç genç kadının hikayesini konu ediyor.
Ritüel
26 Temmuz 2019
Ritüel
Ritüel, genç bir kadının ve onun erkek arkadaşının İsveç'te yerel bir pagan kültürünün avı haline gelene kadar geçirdikleri yolculuğu anlatıyor.
C Takımı
16 Şubat 2024
C Takımı
C Takımı, 30 yıldır arkadaş olan altı kişinin yaşadığı maceraları konu ediyor.
Kolpaçino 4 4'lük
12 Ocak 2024
Kolpaçino 4 4'lük
"Kolpaçino 4 4'lük", önceki hikayelerde kendisine kazık atan eski dostlarıyla hesaplaşmaya karar veren Özgür’ün hikayesini konu ediyor
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.