İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Cumhuriyet YİBO
Cumhuriyet YİBO
Hafızlık ve Kur’an-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması
Hafızlık ve Kur’an-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Murat Şen Görevine Başladı.
Murat Şen Görevine Başladı.
30 Ağustos Zafer Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Gülnar’da da coşkuyla kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Gülnar’da da coşkuyla kutlandı
Haber Detayı
03 Eylül 2021 - Cuma 15:17 Bu haber 1138 kez okundu
 
Gülnar'da muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi.
Gülnar'da muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi.
KAMU Haberi
Gülnar'da muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi.

Halkımıza daha iyi hizmet verebilmek, vatandaşlardan gelen istek, öneri ve şikayetlerini ele alıp değerlendirmek amacıyla Gülnar Kaymakamlığı Başkanlığında düzenlenen Muhtarlar Toplantısı İlçe Kaymakamı Yunus Emre BAYRAKLI Başkanlığında Gülnar Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Toplantıya İlçe Kaymakam Yunus Emre BAYRAKLI, Gülnar Belediye Başkanımı Alpaslan ÜNÜVAR, daire amirleri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.
İlçe Kaymakamı Yunus Emre Bayraklı Muhtarlarımızı Kurum Amirlerimizle buluşturduk, Mahallemizdeki sorunları kurum amirlerimize ileterek çözüm noktasında neler yapacakları konusunda fikir alışverişinde bulundular.Mahalle Toplantılarımıza Mahalle mahelle aylık olarak ziyaret ediyoruz,etmeye devam edeceğiz dedi.

Belediye Başkanı Sayın Alpaslan ÜNÜVAR toplantıda yaptığı konuşmada; “Hepiniz toplantımıza hoş geldiniz. Öncelikle geçtiğimiz günlerde yaşanan yangın felaketinde canla başla çalışan, birlik ve beraberlik içerisinde yangınla mücadele eden, yardımda bulunan herkese teşekkür ediyorum. Gülnar Belediyesi olarak muhtarlarımızla sürekli iletişim halindeyiz. Bizler çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Belli bir program çerçevesinde tüm mahallelerimize hizmet götürdük ve götürmeye de devam ediyoruz. Gülnar Belediyesi olarak asfalt üretim tesisimizi faaliyete geçirdik. Bizim kurduğumuz sistem yağış olsa da, yollar ıslansa da çalışmalarına devam edebilecek bir sistem. Gece ısısının 15 °C’ nin altına düşmediği sürece yapılan bir asfalt sistemidir. Asfalt çalışmalarımıza sahil bölgesindeki mahallelerimizden başladık. Oralarda gerekli çalışmaları yaptık. Şu anda merkez mahallelerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Buradan sonra da yayla mahallelerimize, Köseçobanlı bölgemizden başlayarak, aşağı mahallelerimize doğru asfalt çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Allah izin verirse biz iki yıl içerisinde Gülnar’da asfaltsız yol bırakmayacağız. Ayrıca parke çalışmalarımız da devam ediyor. Yine büz döşeme konusunda önemli bir yol kat ettik. Gülnar Belediyesi olarak bütün mahallelerimize hizmet götürmeye devam edeceğiz. Bu toplantıyı tertip ettikleri için Kaymakamımız Sayın Yunus Emre BAYRAKLI Bey’e teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak: Editör:
Etiketler: Gülnar'da, muhtarlar, toplantısı, gerçekleştirildi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı