İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Genç Çiftlere
Genç Çiftlere
Bozağaç Köyünde
Bozağaç Köyünde
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Gülnar İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Üreticilere  Sumak ve Ceviz Fidan Desteği verildi.
Gülnar İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Üreticilere Sumak ve Ceviz Fidan Desteği verildi.
“İklim değişikliği sorununu çözmek için nükleer güce ihtiyaç var”
“İklim değişikliği sorununu çözmek için nükleer güce ihtiyaç var”
Haber Detayı
25 Haziran 2021 - Cuma 14:34 Bu haber 7444 kez okundu
 
Başkan Seçer Gülnar'da Temaslarda Bulundu
Başkan Seçer Gülnar'da Temaslarda Bulundu
KAMU Haberi
Başkan Seçer Gülnar'da Temaslarda Bulundu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer Gülnar İlçesinde Esnaflarla,Muhtarlarla ve Sivil Toplum Kuruluş Başkanları ile bir araya geldi.
Başkan Seçer;Gülnar İlçesinde kurulan Cuma pazarında vatandaşlarla bir araya geldi.Başkan Seçer,Vatandaşların taleplerini alarak en kısa sürede yapacaklarını belirtti.
Başkan Seçer Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar2ı makamında ziyaret etti.Başkan Ünüvar,Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçere2e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiğini belirtti.Başkan Ünüvar;İlçe Belediye Büyükşehir Belediye demeden el ele birlikte çalışıyoruz.Bu çalışmalarımız devam edecektir.Büyükşehir Belediyemizin yapacağı projelere bizlerde destek veririz dedi.
Başkan Seçer;Gülnar Belediyemizlşe birlikte el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz.Yapılacak her türlü çalışmalarda destek vereceğimizi tekrar söylüyorum.Gülnar İlçemizde projelerimiz devam edecektir dedi.
Başkan Seçer Gülnar Kültür Merkezi toplantı salonunda Mahalle Muhtarları ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi. Başkan Seçer;Gülnar İlçemizde 50 mahallemiz bulunmakta 2021 yılında 350 km yol ağının en az 3/1 oranını sıcak asfaltla kaplayacağız.Mahalle Muhtarlarımızın büyük sorunlarından birisi grup yolları .Bu yolları stabilize ve asfalt çalışması için 20222 yılı programına alacağız.Sizlerden gelen bütün talepleri değerlendireceğiz dedi.
Mahalle Muhtarları Mahallelerinde bulunan sıkıntıları dile getirdiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Seçer, Gülnar'da, Temaslarda, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı