İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Çanakkale de Sizin için savaştım
Çanakkale de Sizin için savaştım
Mersin fuarına Gezi Düzenlendi
Mersin fuarına Gezi Düzenlendi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
100.Yıl İlk Öğretim Okulunda
100.Yıl İlk Öğretim Okulunda
Gülnar Teknik ve Eml
Gülnar Teknik ve Eml
Haber Detayı
18 Şubat 2013 - Pazartesi 00:00 Bu haber 3343 kez okundu
 
Toroslar ilçesi
- Haberi
Toroslar ilçesi

Toroslar Belediyesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü Yaşar Işık:

Toroslar ilçesi Gülnarlıların Merkezi

  Gülnarlı hemşerilerine Mersin devlet hastanesinde uzun yıllar kan merkezinde çalışarak hizmet veren Yaşar Işık, Toroslar belediyesi Basın ve halkla ilişkiler müdürü oldu.

  Gazeteci- Yazar Ramazan Sarıtaş ve Gülnarcity  sahibi Yalçın Taşlıalan perşembe günü hemşehrimiz Yaşar Işık’a yeni görevinde başarılar dilemek için, hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Gülnarlılar dernek başkanı da olan Yaşar ışık ziyaret sırasında düşüncelerini şöyle paylaştı: “ Mersin’de en çok hemşehrimiz Toroslar ilçesinde ikamet ediyor. Dernek  binamızda burada. Hemşehrilerimizin gece gündüz  derdini anlatıp anında çözüm bulduğu yer Toroslar belediyesidir. Sayın Belediye Başkanımız Hamit Tuna, Gülnarlıları çok seven bir başkanımız. Gülnarlı hemşehrilerimizin bir isteğini iki, etmeyen bir başkanımız var. Belediyemizde çalışan bir çok Gülnarlı hemşehrimiz var. Sayın başkanımızın Gülnar’ı ne kadar çok sevdiğinin bir göstergesidir. Hemşehrilerim sayın Başkanımıza aracısız direk ulaşmakta ve dertlerine çözüm bulmaktadır. Bundan dolayıdır ki Hamit Tuna başkanımızı Gülnarlılar bağrına basmaktadır. Gülnarlılar derneği olarak bir çok çalışma yapmaktayız. Bize ulaşıpta derdine, sorunlarına çözüm bulmadığımız hiçbir hemşehrimiz yoktur. Yönetim kurulu üyelerimizin her bir hemşehrilerimiz  yardımcı olmak için çalışmaktadır. Bulduğum her fırsatta Gülnar’a gidiyorum. Hemen hemen her hafta sonu Gülnar’dayım. Birikimlerimi Gülnara yapıyorum. Bahçe yaptım ve onunla uğraşıyorum. Bunu söylememedeki amacım her bir Gülnarlılının memleketine yatırım yapmasını ve memleketi ile bağını  güçlendirsin istiyorum.”

Gazeteci Yazar Ramazan Sarıtaş, yeni görevinden dolayı  Yaşar Işık’a  başarılar dileyerek  yazmış olduğu Gülnar esintileri ve Nasihat yoldur adlı eserlerini imzalayarak taktim etti.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Site Admin
Etiketler: Toroslar ilçesi
Yorumlar
Haber Yazılımı