Mersin Mezitli İlçesin">
Haber Detayı
25 Kasım 2016 - Cuma 18:50 Bu haber 49817 kez okundu
 
Teşekkürler Fizyotıp Ailesine
Teşekkürler Fizyotıp Ailesine
KÜLTÜR Haberi
Teşekkürler Fizyotıp Ailesine

 Mersin Mezitli İlçesinde bulunan Fizyotıp Fizik Tedavi Merkezinde görev yapan Gülnar’lı hemşerimiz Uzman Dr. Süleyman Özgen ve Uzman Dr.Veli Enes Bolaç güler yüzleriyle Hastalara umut ışığı oluyorlar.
Fizyotıp Hastanesinde 15 günlük almış olduğum Fizik Tedavisinde bizlere her zaman desteklerini esirgemeyen Fizik Tedavi Uzmanı Uzman Dr. Süleyman Özgen ve Uzman Dr.Veli Enes Bolaç başta olmak üzere Kat görevlileri Ali Bey,Tuğce hanım ve Fizyotıp ailesine teşekkür ederim.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon konusunda sürekli adından bahsettiren Fizik Tedavi Uzm. Dr. Veli Enes Bolaç Mersin Fizyotıp  Hastanesinde hizmet vermeye başladı.

Hemşerimiz Fizik Tedavi Uzm. Dr. Veli Enes Bolaç’ı tanıyalım.

19 Mayıs 1980 de Gülnar’da doğan Bolaç, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2004 yılında mezun oldu. 2011 yılında Uzmanlığını Mustafa Kemal Üniversitesinde tamamladıktan sonra Karaman Devlet Hastanesine atandı. 2 yıldır Karamanlılara hizmet veren Bolaç, çalışmalarını bundan sonra Özel Karaman Mümine Hatun Hastanesinde devam etti.Bolaç Mersin Yenişehir Hastanesinde görevine başladı.Bolaç halen  Mezitli Fizyotıp Merkezinde hasta kabulüne başladı. Enjeksiyon(iğne tedavisi) ve Manipulasyon alanında uzman olan Bolaç evli ve 1 çocuk babası.

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör: Site Admin
Etiketler: Teşekkürler Fizyotıp Ailesine
Haber Videosu
Video bulunamadı.
Yorumlar
Haber Yazılımı