İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
MHP İlçe Teşkilatı Mahalle Halkıyla Bayramlaştı
MHP İlçe Teşkilatı Mahalle Halkıyla Bayramlaştı
AK Parti’de Bayramlaşma
AK Parti’de Bayramlaşma
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ
SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ
Hakan Solak A..Adaylık Başvurusunu Yaptı
Hakan Solak A..Adaylık Başvurusunu Yaptı
Haber Detayı
13 Kasım 2018 - Salı 21:07 Bu haber 4389 kez okundu
 
Şeker,Hep Birlikte El Ele Beraber Başaracağız
Şeker,Hep Birlikte El Ele Beraber Başaracağız
SİYASET Haberi
Şeker,Hep Birlikte El Ele Beraber  Başaracağız

AK Parti Gülnar Belediye Başkanı Aday Adayı Süleyman Şeker yoğun katılımla Ak Parti İlçe Başkanlığında açıklamalarda bulundu. İlçe Başkanı Tevfik Kalemci yaptığı konuşmada; AK Parti İlçe Başkanlığımıza şu ana kadar 16 Aday Adayı arkadaşlarımız başvuruda bulundular. Amacımız Gülnar Belediyesini Ak Belediyecilikle buluşturmak. Aday Adaylarımız öz veri ile sahalarda çalışmalar yapıyor.Bütün Aday Adayı arkadaşlarımıza başarılar dilerim dedi.
25 /02/1967 Gülnar doğumlu olan Süleyman Şeker ilk orta ve lise Eğitimini Gülnar’da tamamladı.
1992-2013 yılları arasında Gülnar İlçesinde Esnaflık yaptı.Gülnar İmam Hatip Lisesinde 10 Yıl Okul aile Birliği Başkanlığı,Diyanet Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği,Amatör Olta Balıkçılık Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği,Esnaf Odası ve Şoförler Odası Üyeliği,2006-2012 yılları arasında yaklaşık 6 yıl AK Parti Gülnar İlçe Başkanlığı yapan Süleyman Şeker,görev yaptığı dönemlerde sosyal yönleri ve kişiliğiyle sevilen İlçesine hizmet ve siyaset noktasında katma değeri olan toplum tarafından kabul gören bir siyaset ve hizmet adamı olmuştur.
AK Parti Gülnar Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Şeker İlçe Binasında yaptığı konuşmada;Öncelikle bizlerle bir araya gelen dostlarımıza teşekkür ederim.Gülnar İlçemizde Gölet,Huzurevi,Otel,Yürüyüş,Bisiklet yolu,Çay Bahçesi,piknik mesire alanı,Şehir Hamamı,yayla kenti projesi,kapsamında Bungolow evler,Tarımda Gülnar rakımında ve yüksekliğinde yetişebilen değişik ürünler için deneme üretimi Tur teknesi,ihtiyaç sahiplerine yemek  evlerine servid,Girişimci iş adamlarının önünü açarak Gülnar’a yeni yatırımlar,Alt ve üst çarşıda yeniden düzenleme yapıp,Esnaflarımızı rahatlatmak,yer altı şebekesini en kısa zamanda yenileyip içme suyu sorununu çözmek,Mahallelerimizin sorunlarını çözmek,sizlerle birlikte Gülnar’ı beraber yönetmek için bu göreve talibim.
Vakit Türkiye Vakti
Vakit Gülnar Vakti
Hep birlikte el ele
Beraber başaracağız dedi
Aday Adaylığı tanıtımına Aydıncık eski İlçe Başkanı ve Aydıncık Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Şenses,  Gülnar’lı İş Adamımız Fatih Temizlik Müdürü Fatih Yenen,Silifke,Büyükeceli  Fatih Temizlik çalışanları ,Zeyne Eski Belde Başkanı Kazım Faydalı,çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şeker,Hep, Birlikte, El, Ele, Beraber, , Başaracağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı