İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ünlü Sanatçı Erdal Küçükkömürcü’den Gülnar’a Mesaj
Ünlü Sanatçı Erdal Küçükkömürcü’den Gülnar’a Mesaj
Başkan Seçer: “‘Böyle Gelmiş, Böyle Gider’ Demekle Olmaz”
Başkan Seçer: “‘Böyle Gelmiş, Böyle Gider’ Demekle Olmaz”
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kale ,Gülnar Halkından Destek İstedi
Kale ,Gülnar Halkından Destek İstedi
Gülnar Adliyesi Hatıra Ormanı oluşturuldu
Gülnar Adliyesi Hatıra Ormanı oluşturuldu
Haber Detayı
30 Mart 2019 - Cumartesi 07:29 Bu haber 3407 kez okundu
 
Projeleriyle, Tevazu ve Liderlik ile, Vatan ve Gülnar Milliyetçiliği ile ALPASLAN ÜNÜVAR
Projeleriyle, Tevazu ve Liderlik ile, Vatan ve Gülnar Milliyetçiliği ile ALPASLAN ÜNÜVAR
SİYASET Haberi
Projeleriyle, Tevazu ve Liderlik ile, Vatan ve Gülnar Milliyetçiliği ile ALPASLAN ÜNÜVAR

Cumhur İttifakı Gülnar Belediye Başkan Adayı Sayın Alpaslan ÜNÜVAR seçim süreci boyunca memleketin her karışına ulaşılmaya çalıştı. Adım adım tek tek hizmetlerini anlattı. Yapılacaklar, projeler sonrasındaki gelişmeler, projelerin nasıl kaynaklandırılacağı ve nasıl olacağı hakkında bilgiler verdi. Özellikle sunulan projeler arasında "Gülnar Doğalgaz Projesi" birçok kitle tarafından gündem olup, halkı heyecanlandıran proje olmuştur. Öncelikle imkansız dense de Eski Bakanımız, mevcut Milletvekili Sn. Lütfü Elvan'ın da anlatıp bu alandaki desteklerini direk illetikten sonra halkın bu projelerin aslında kolay ve yapılabilir olduğunu anlamıştır. Gülnar halkı artık şehirleşme ile ilgili birçok olayın "Gülnar'da bunlar olmaz" algısını yıkıp, Alpaslan Ünüvar projeleriyle ve arkasındaki Cumhur İttifakı gücüyle, Gülnarlının desteğiyle yapılabileceğini bu seçim sürecinde göstermiştir.

Belediye Başkan Adayı Sn. Alpaslan ÜNÜVAR sadece doğalgaz değil, Gülnarlının yaşam kalitesini arttıracak bir çok projeyi sunmuş ve seçimi kazandıktan sonra hemen başlatmak için kolları sıvamıştır. Bugün birçok ilçede bile olmayan, büyükşehirlerde olan şehir parkları, gelişmiş mesire alanlarından birini Gülnar Yassıbağ göleti çevresine inşaa edecektir. Geniş bir komplekste halkın piknik yapacağı kamelyalar, mangal alanları, yürüyüş parkurları, spor alanları, mini etkinlik alanları, gösteri ve sahne, bisiklet yolları, çocuk parkları, ahşap oyun alanları gibi birçok kompleksi içinde barındıran, Gülnarlının huzurla vakit geçireceği, dışarıdan misafirleri getirdiğinde götürüp gezdirebileceği güzel bir alan inşaa edilecek. 

Alpaslan Ünüvar öğretmenliğinden gelen çocuk hassasiyetinden dolayı parklar konusunda "Gülnarımızın 50 değerli mahallesine 50 ayrı çocuk parkı inşaa edilecek. Parkta oynamayan çocuk kalmayacak. Evlerinde dijital bağımlılığa kapılmakta olan bir gençliği yeniden oynayacakları güzel oyun alanları inşaa ederek, hem sokak oyunlarına yönlendireceğiz, hem de onların oynayacağı güvenli oyun alanları inşaa edeceğiz." dedi
 

Ünüvar; "Gülnarın birbirinden eşsiz lezzette ve kalitede olan ürünlerini, paketleyerek, üretime girmesi gereken ürünleri üretim aşamasından geçirecek bir üretim ve paketleme tesisi kuracağız. ISO kalite standartları baz alınarak kurulacak bu tesislerde çiftçinin kaliteli ürünlerinin kalitesi daha da arttırılarak, önce tüm Türkiye'ye daha sonra dünyaya pazarlanacak alt yapı kurulacak. E-satış platformu kurularak, dünyada bu ürünlerin tüketildiği birçok yere belediye tarafından karşılanarak numuneler gönderilecek, ardından satış sahası kurulacaktır. Gülnar'ın adı dünyaya marka olacak, Gülnarlı çiftçi ürünlerini değerinde satmaktan öte, daha da değerlenmiş şekilde satacaktır." dedi

Gülnar Belediye Başkan Adayı Alpaslan Ünüvar birçok projelerini gerek sosyal medyadan gerek meydanlarda gerek sahalarda bizzat herkese ilettiklerini belirtti. Bunların başlıcaları yaşlıların daha iyi şartlarda yaşam sürmeleri için belediye tarafından organize edilecek temizlik ve sağlık ekibi ile yaşlıların evde bakım hizmeti, Gülnar gençlerinin en büyük sıkıntılarından birisi olan okul bahçelerinde ve farklı alanlarda yapılan düğün organizasyonlarının yerine, modern salonları, kına alanları, otoparkı ve bahçesi olan Modern Düğün ve Toplantı salonununun yapılması, Gülnarlı hanımlarımız ve beylerimizin spora olan ilgisi gün geçtikçe artmakta ve bunu farketme olup, onların yollarda yürümesi yerine şehrin belirli yerlerine yapılacak yürüyüş yolları ve spor aletleri noktaları, Gülnar orman işletme üstündeki alanda, sakince vakit geçirebilecekleri, çaylarını içip sohbetlerini yapabilecekleri Gülnar Manzaralı Seyir Terası, Dışarıdan gelen misafirlerin ağırlanabileceği tam kompleks bir Belediye Misafirhanesi, Gülnarlı kadınların eğlence, eğitim, spor, kültür etkileşimlerinin yapabileceği Kadınlar Lokali, Gülnarlı çiftçilere destek olmak açısından Belediye Fidan Üretim Tesisi, Tarımsal Sulama Projeleri ve Kooperatiflerin Desteklenmesi Projesi, Gülnarlıya artık kendi şehrinde film izlettirmek için Cep Sinemaları, yazın mesire alanında Açık Hava Sinemaları ve yapılması gereken birçok proje halkın ihtiyacı olduğu anda belediye tarafından periyodik olarak ihtiyaç ve tespit yoklaması yapılarak başkanlık döneminde de birçok hizmete imza atılacaktır.

Cumhur İttifakı Gülnar Belediye Başkan Adayı Sn. Alpaslan ÜNÜVAR;
"31 Mart'ta Gülnar Halkımın Oylarına Talibim, Gelin Birlikte Güzel Bir Gülnar İnşaa Edelim. Benim Sevdam Gülnar, Sizlerin Sevdası Gibi. Bu sevda birlikteliğinden koca bir memleket aşkı ile 31 Mart seçimlerinde oylarınızla hep birlikte kazanalım. Hiç bir partiyi ayırmadan omuz omuza el ele başkanlığımızı ilan edip, hep birlikte Gülnar için mücadele edelim. Seçimlerde oylarınız Alpaslan Ünüvar'a, Cumhur İttifak'ına, Seçim Pusulasında 3 Hilal'e olsun. Bu yerel seçim şimdiden Gülnar için en hayırlısı olsun." dedi.

 

Kaynak: Editör: Yalçın Taşlıalan
Etiketler: Projeleriyle,, Tevazu, ve, Liderlik, ile,, Vatan, ve, Gülnar, Milliyetçiliği, ile, ALPASLAN, ÜNÜVAR,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı