İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Emniyet Amiri Soysal Görevine Başladı
Emniyet Amiri Soysal Görevine Başladı
800 Adet Eğitim Seti Dağıtıldı
800 Adet Eğitim Seti Dağıtıldı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
“Akkuyu Sayesinde 16 Milyar Metreküp Doğalgazın İthalatına Gerek Kalmayacak”
“Akkuyu Sayesinde 16 Milyar Metreküp Doğalgazın İthalatına Gerek Kalmayacak”
AKKUYU NÜKLEER SANTRALİ DEPREME DE TSUNAMİYE DE DAYANIKLI OLACAK
AKKUYU NÜKLEER SANTRALİ DEPREME DE TSUNAMİYE DE DAYANIKLI OLACAK
Haber Detayı
29 Ocak 2021 - Cuma 11:31 Bu haber 1331 kez okundu
 
Mustafa Baysan Mezitli’de Yeniden Bir Sosyal Sorumluluk Projesi İle İç İçe
Mezitli Belediyesi İle Çocuk Gündüz Bakım Evi Yapımı İçin Protokol İmzaladı
- Haberi
Mustafa Baysan Mezitli’de Yeniden Bir Sosyal Sorumluluk    Projesi İle İç İçe

Mustafa Baysan Mezitli’de Yeniden Bir Sosyal Sorumluluk    Projesi İle İç İçe

Mezitli Belediyesi İle Çocuk Gündüz Bakım Evi Yapımı İçin Protokol İmzaladı

 

Mezitli Belediyesi’nin hayırsever vatandaşlarımızın desteğiyle hayata geçirdiği projelere bir yenisi daha ekleniyor. Mezitli Belediyemizin yaptıracak olduğu 3.Çocuk Gündüz Bakımevine hayırsever iş insanı Mustafa Baysan talip oldu. Aralarında imzalanan protokol ile anlaşmaya bağlanan Mezitli Belediyesi Mustafa BAYSAN Çocuk Gündüz Bakımevi'nin çok yakında temeli atılıyor.

İş insanı Mustafa Baysan, "eğitime ve çocuklarımızın geleceğine" her konuda destek verdiğini belirterek, yapılacak olan Mezitli Belediyesi Mustafa BAYSAN Çocuk Gündüz Bakımevi inşaat yapımında kullanılmak üzere 1.400.000,00 TL bağış yaptığını söyledi. "Her konuda Eğitime destek vermeye hazırım" dedi.

Bir çok konuda halka destek veren ve Gülnar'da bulunan Mustafa Baysan Meslek Yüksekokulu, Yenişehir Belediyesi Mustafa Baysan Erkek Öğrenci Yurdu ve yüzlerce burs öğrencisine katkıda bulunan Mustafa Baysan sadece "Vatana olan borcumu ödüyorum" demekle yetiniyor.

Mezitli’de hayırseverler tarafından yapılan eserlerin her geçen gün daha da arttığını dile getiren Mezitli Belediyesi Başkanı Neşet Tarhan, “Hayırseverlerimizin desteğiyle yeni bir eğitim kurumunun daha temelini atacağız. Göreve geldiğimizde önceliğimiz halkın güvenini kazanmaktı. Sağladığımız bu güven sonrası hayırsever vatandaşlarımız Mezitli’ye çok önemli eserler kazandırdılar. Bu güvenin Türkiye’ye örnek olması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Mezitli Belediyesi tarafından Çocuk Gündüz Bakımevi sayısının çoğalmasıyla birlikte bölgede bulunan özel okullarında fiyatlarını düşürmek zorunda kalacağını da ifade eden Başkan Tarhan, Daha çok çocuk gündüz bakımevi yapmayı hedefliyoruz. Çocuk gündüz bakımevlerimiz çok yönlü fayda sağlayacak. Fiyat regülasyonu sağlayacak, aydın çocuklar yetişecek. Farklı bölgelere yapacağımız çocuk gündüz bakımevini ilçe geneline ağ gibi öreceğiz. Bölgenin gelişmesine fayda sağlayacak. En önemlisi de okullarımızda Atatürk ilke ve devrimlerine inanan çocuklar yetişecek. Hayırsever iş insanı ve bu memleketin yetiştirdiği bir değer olan Mustafa Baysan  tüm işadamlarına örnek olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mustafa, Baysan, Mezitli’de, Yeniden, Bir, Sosyal, Sorumluluk, , , , Projesi, İle, İç, İçe,
Yorumlar
Haber Yazılımı