İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Burgut,Gazetecilerle Öğle Yemeğinde Bir Araya Geldı
Burgut,Gazetecilerle Öğle Yemeğinde Bir Araya Geldı
Teknoloji Faydalı'mı, Zararlı'mı?
Teknoloji Faydalı'mı, Zararlı'mı?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Hedef Gülnar Gecesinde
Hedef Gülnar Gecesinde
Toroslar Belediye Başkanı
Toroslar Belediye Başkanı
Haber Detayı
04 Şubat 2013 - Pazartesi 00:00 Bu haber 3394 kez okundu
 
Mustafa Baysan
- Haberi
Mustafa Baysan

 Gülnar ilçesinden iş adamı Mustafa Baysan, Gülnar Meslek Yüksekokulu’na (MYO) yaklaşık 1,5 milyon TL yardımda bulunacak. Bu para, kız ve erkek yurdu ve birkaç yeni bölümün açılması için kullanılacak.

Bu bağlamda Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu, hayırsever iş adamı Mustafa Baysan ile Gülnar Kaymakamı Tekin Dundar’ı makamında kabul etti.

Valimiz kabulde yaptığı konuşmada iş adamı Baysan’ı göstermiş olduğu örnek davranıştan ötürü tebrik ederken, Baysan’ın herkes için de örnek olmasını temenni etti. Baysan’ın ülkenin önemli iş adamlarından biri olduğuna dikkat çeken Valimiz, “Kendisini Gülnar’ın bir evladı olarak doğduğu ve büyüdüğü yeri unutmadığı, Gülnar’ın ve ülkemizin özellikle eğitim alanındaki geleceğine geçmişten bugüne kadar yaptığı katkıları için takdir ediyorum. Son yapmış olduğu bu katkı meslek yüksekokulunun yenilenmesi ve çağdaş bir şekilde hizmet vermesi için kullanılacak. Bugün gerçekleşecek bir tören ile bu protokol imzalanacak. En kısa süre içerisinde de yüksekokulu bittikten hemen sonra yeni binanın açılışı benim katılımım ile gerçekleşecek” diye konuştu.

İş adamı Baysan ise, “Kendi yöreme ve kendi ülkeme hizmet etmekten büyük bir onur duyuyor ve keyif alıyorum. Söz konusu katkımın hem Gülnar’a hem de ülkeme faydalı olmasını temenni ediyorum. Gülnar’a maddi ve manevi destek vermeye devam edeceğim” şeklinde konuştu

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Site Admin
Etiketler: Mustafa Baysan
Yorumlar
Haber Yazılımı