İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ak Parti Mart Ayı Haftalık Toplantısını Gerçekleştirdi
Ak Parti Mart Ayı Haftalık Toplantısını Gerçekleştirdi
Halk Ekmek Fabrikası Hizmete Girdi
Halk Ekmek Fabrikası Hizmete Girdi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Beklenen Banka
Beklenen Banka
Mustafa Baysan'dan
Mustafa Baysan'dan
Haber Detayı
12 Ocak 2013 - Cumartesi 00:00 Bu haber 4016 kez okundu
 
Mustafa Baysan
- Haberi
Mustafa Baysan

Mustafa Baysan Şanına Yakışanı Yaptı

Eğitime verdiği destek, sosyal projelere sağladığı katkı ve verdiği burslarla Gülnarlıların gönlünde taht kuran Mustafa Baysan yine şanına yakışanı yaparak bir ilke daha imza atıyor. Gülnar'ın medarı iftarı işadamı Mustafa Baysan Gülnar Meslek Yüksekokulu’na yaklaşık 1.5 milyon TL yardımda bulunacak. Bu para,  kız ve erkek yurdu ve birkaç yeni bölümün açılması için kullanılacak. Bu yardımın karşılığında yüksekokulun ismi Mustafa Baysan Meslek Yüksekokulu olarak değiştirilecek. İşadamı Mustafa Baysan Çarşamba günü, Gülnar Kaymakamı Tekin Dundar, Gülnar Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Recep Özen ile beraber Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süha Aydın’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Gülnar Meslek Yüksekokulu’na yapılacak olanlar gündeme getirildi ve bir ön mutabakat sağlandı. Birkaç hafta içinde yazılı mutabakat yapılarak çalışmaların başlaması bekleniyor.

İşadamı Mustafa Baysan, Perşembe akşamı sahilde Rina balık lokantasında Mersin Gülnarlılar Derneği yöneticileri ile bir araya gelerek Gülnar'a yapacağı yardımın ayrıntılarını paylaştı. Dört saat süren yemekli toplantının tek gündemi Gülnar nasıl kalkınabilir ve neler yapabilir oldu. Gülnarlı hemşerileri ile hasret gideren Mustafa Baysan, Gülnar'a her zaman maddi ve manevi destek vermeye devam edeceğini belirtti.

Gazeteci-Yazar Ramazan Sarıtaş, birinci kitabı “Gülnar esintileri” ne maddi ve manevi destek veren işadamı Mustafa Baysan'a plaket verdi.

Toplantıya; Dernek Başkanı Yaşar Işık, İsa Değirmenci, Abdurrahman Şahin, Fatma Ateş, Dr. Serhat Kandemir, A. Ali Gümüş, Mustafa Değirmenci, Levent Tırak, Yalçın Taşlıalan ve Ramazan Sarıtaş katıldı.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Site Admin
Etiketler: Mustafa Baysan
Yorumlar
Haber Yazılımı