İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Sovukpınar İstifa Etti
Sovukpınar İstifa Etti
Gülnar'a 2 Büyük Müjde Birden:
Gülnar'a 2 Büyük Müjde Birden:
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Gülnar'da
Gülnar'da "Mevlid-i Nebi Haftası" Etkinliği
Gülnar Anadolu İHL Mevlid-i Nebi Düzenlendi
Gülnar Anadolu İHL Mevlid-i Nebi Düzenlendi
Haber Detayı
20 Kasım 2019 - Çarşamba 21:17 Bu haber 3536 kez okundu
 
Midyat Kaymakamı Dundar'ı Ziyaret Ettik
Midyat Kaymakamı Dundar'ı Ziyaret Ettik
KAMU Haberi
Midyat Kaymakamı Dundar'ı Ziyaret Ettik

2012-2014 yılları arasında Gülnar Kaymakamlığı yapan MARDİN İli Midyat İlçe Kaymakamı Tekin Dundar’ı ziyaret ettik.Gülnar İlçesinde yetişen ürünlerden Kaymakam Dundara takdim ettik.Ayrıca Gülnar Kaymakamlığı tarafından başlatılan sıfır atık projesi kapsamında Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından başlatılan File yapım kursunda üretilen fileden ve Gülnar kitabını hediye ettik.Kaymakam Dundar Gülnar İlçesinde yaklaşık 2 yıl görev yaptım.Bizleri her zaman hatırlayan ve telefon ile arayan Gülnar İlçemizin Basın Mensubu Yalçın Taşlıalan’a teşekkür ederim dedi.

Kaymakam Tekin Dundar; 1988 tarihinde Şırnak’ın Silopi ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve Orta öğrenimini Silopi’de tamamladıktan sonra, 2004 yılında girdiği Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 2008 yılında mezun oldu. İçişleri Bakanlığının 2008 yılında açmış olduğu Kaymakam adaylığı sınavını kazanarak, mesleğe Şırnak Kaymakam adayı olarak başladı. Sırasıyla il merkez stajı, teftiş stajı ve kaymakam refikliği stajlarını tamamladıktan sonra Amasya ili Taşova ve Denizli ili Baklan ilçelerinde Kaymakam vekilliği yaptı. Daha sonra 2010 yılında bir yıl süreyle yurt dışı stajı ve dil eğitimi için Almanya’nın Schwäbisch Hall kentine gönderildi. Burada Almanya'nın merkezi ve yerel yönetimleri ile özel sektörü üzerinde kapsamlı seminerlere katıldı.

        Mart 2012 - Eylül 2014 tarihlerinde Mersin'in Gülnar İlçesinde, Ekim 2014 - Aralık 2016 tarihleri arasında Batman'ın Sason ilçesinde, Aralık 2016 - Eylül 2019 tarihlerinde Van’ın Çaldıran İlçesinde Kaymakamlık görevini ve Belediye Başkan Vekilliği görevlerini birlikte yürüten Dundar, 08.08.2019 tarihinde yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile İlçemiz Midyat’a atandı. Mersin Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Kent ve Çevre Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans yapan Dundar,  evli olup, 1 çocuk babasıdır. Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Midyat, Kaymakamı, Dundar'ı, Ziyaret, Ettik,
Yorumlar
Haber Yazılımı