İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Karatepede Çıkan Yangın Kontrol Altına Alınmaya Çalışılıyor
Karatepede Çıkan Yangın Kontrol Altına Alınmaya Çalışılıyor
Gülnar’ın meşhur büyük değirmeni var. Tek bir işi var. Adam öğütür adam...
Gülnar’ın meşhur büyük değirmeni var. Tek bir işi var. Adam öğütür adam...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
proje Çalışmalarında
proje Çalışmalarında
Mehmet Gülpak
Mehmet Gülpak
Haber Detayı
24 Ocak 2013 - Perşembe 00:00 Bu haber 2806 kez okundu
 
MHP İlçe Heyeti
- Haberi
MHP İlçe Heyeti

MHP Büyükşehir Yasasını anlatmak üzere Sipahili ve Yanışlı Köy halkı ile bir araya geldi
Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel,Büyükeceli Belediye Başkanı Mehmet Kale,İl Genel Meclis Üyesi Yüksel Çelik,MHP İlçe Başkanı Nebi Ulupınar,İlçe Yönetimi ve Belediye Meclis Üyeleri ile beraber MHP İlçe Yönetimi Büyükşehir Yasasını anlatmak üzere Sipahili ve Yanışlı  Köy halkı ile bir araya geldiler

Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel; Gülnar Belediye Başkanı seçildiğinden bu yana yaptığı hizmetler hakkında bilgi veren Günel,Belediye Başkanı seçilmeden Gülnar Belediyesinde eksiklikler çoktu.Hizmet yapamıyorduk,borçlarımız çoktu,şimdi Allah’a Şükür araç filomuz,ekipmanlarımız var,Parke taşı Fabrikamız var,Gülnar ve mahallelerine hizmet edeceğiz,çıkan Büyükşehir yasası neticesinde köylerimiz ,Beldelerimiz mahalle oluyor,bizde ayrım gayrım yok,her mahallemize hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız,Büyükşehir Belediyesini alarak hizmetlerimizi daha da çok arttıracağız,sizlerden MHP’ne destek istiyorum dedi.

Büyükeceli Belediye Başkanı Mehmet Kale; Mersin İlimizin 13 İlçesi var. Bunların 8 tanesi MHP’ne ait İlçe Belediyeler, bizler 2014 yılında yapılacak olan seçimlerde diger partilerden bir adım öndeyiz.İnşallah sizlerinde desteğiyle 13 İlçe ve bir Büyükşehir olmak üzere bütün Belediyeleri almak için çalışacağız.Bizim 13 İlçe ve Büyükşehir Belediye Başkanı adayımız Türk ve Mersin’li olacak.Bizlere destek verin hizmetin güzelini görün dedi.

İlçe Başkanı Nebi Ulupınar “Bu yasada birçok eksik ve yanlış olan durumlar olsa da bizler köylerimize hizmetleri en iyi şekilde yapabilmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gülnar Belediyesi ve Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni inşallah Milliyetçi Hareket Partili, ülkücü kadrolara emanet edebilirsek, ilçe köylerimizin sorunları asıl o zaman çözülür. Bu nedenle seçimlerde partimize vereceğiniz destek çok önemli” dedi.

.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Site Admin
Etiketler: MHP İlçe Heyeti
Yorumlar
Haber Yazılımı