İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
MTS Dualarla Açıldı
MTS Dualarla Açıldı
Gülnar Adliyesine Anlamlı Ziyaret
Gülnar Adliyesine Anlamlı Ziyaret
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Aracın tampon ve ses sisteminden kaçak tütün ve içki çıktı
Aracın tampon ve ses sisteminden kaçak tütün ve içki çıktı
PTT logolu otomobil ile kaçak alkol taşırken yakalandılar
PTT logolu otomobil ile kaçak alkol taşırken yakalandılar
Haber Detayı
06 Eylül 2020 - Pazar 12:44 Bu haber 2621 kez okundu
 
MHP’de Yeni Başkan Celal Kadim
MHP’de Yeni Başkan Celal Kadim
SİYASET Haberi
MHP’de Yeni Başkan Celal Kadim

MHP’de Yeni Başkan Celal Kadim

Milliyetçi Hareket Partisi Gülnar İlçe Teşkilatı 13. Olağan Kongresi Pazar günü MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ve MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek’in katılımıyla Gülnar mesire alanında yapıldı. Seçime tek liste ile giren Celal Kadim MHP’nin yeni ilçe başkanı oldu.  

Milliyetçi Hareket Partisi Gülnar İlçe Kongresi pazar günü yapıldı. MHP’de 1,5 ay önce atanan Celal Kadim tek liste seçime girdi ve MHP’nin yeni ilçe başkanı oldu.

Divan başkanlığının oluşturulmasının ardından söz alan MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek; MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin göndermiş olduğu mesajı okuyarak başladı. Şimşek konuşmasında; “Türkiye zor günlerden geçiyor. Pandemi süreci devam ediyor. Gönül isterdi ki, Mersin ve Gülnar halkıyla birlikte kucaklaşarak geniş katılımlı bir kongre yapalım. Ama sağlık Bakanlığı ve Genel Merkezimizin kararıyla sadece yöneticilerimizin ve delegelerimizin katılımıyla  genel kurullarımızı icra ediyoruz. Şunu özellikle ifade edelim ki, Milliyetçi Hareket Partisinin kapısı herkese açıktır. Kongremiz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

MHP Gülnar İlçe Başkanı Celal Kadim konuşmasında; “Asırlık Türk Milliyetçiliği davasına gönül veren çilekeş ülkücü kardeşlerim, Türkiye sevdamızı gelecek nesillere taşıyacak yiğit bozkurtları, hepinizi en içten duygularımla sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bugün değeri çok daha iyi anlaşılan bir mücadelenin kahramanı ve devletimizin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk ile silah ve dava arkadaşlarının aziz hatırasını bir kez daha saygı ve şükran duygularımla anıyorum. Milliyetçi Hareket Partisi Türk siyasetine önce ülkem, sonra partim düsturuyla Türk Milletine vatan sevdasını her şeyin üstünde tutan bir misyon edinerek geleceğin güçlü milliyetçi Türkiyesi vizyonunu amaç edinmiştir. Bu günde burada bu kutlu mücadelede demokratik hayatın olmaz ise olmazlarından olan Milliyetçi Hareket Partisi Gülnar İlçe Kongresini yapmak üzere toplanmış bulunuyoruz.

Partimiz bizim kutlu ocağımızdır. Ülkücüler bu otağın uç beyleridir. Kongremiz ise bizim toyumuzdur. Toyumuz hepimize hayırlı olsun” dedi.

MHP Gülnar İlçe Teşkilatı yeni yönetim listesi ise şu şekilde oluştu.

Başkan Celal Kadim. Yönetim Kurulu Listesi; Ahmet Metin, Ali Cerit, Mehmet Can, Sinan Şahin, Adnan Menderes Arıcı, Yaşar Bahar, Mustafa Borcaktepe, Ramazan Şimşek, İbrahim Şahin, Şükrü Çelikcan, Ömer Zobu, Havva Çağlar, Osman Akkaya ve İsa Ulu’dan Oluştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’de, Yeni, Başkan, Celal, Kadim,
Yorumlar
Haber Yazılımı