İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kaymakam Pendik Muhtarlarla Bir araya Geldi
Kaymakam Pendik Muhtarlarla Bir araya Geldi
Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden Duyurulur
Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden Duyurulur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Vitamin Cafe Açıldı
Vitamin Cafe Açıldı
Abdurrahman Acer
Abdurrahman Acer
Haber Detayı
12 Nisan 2013 - Cuma 00:00 Bu haber 3235 kez okundu
 
Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri
- Haberi
Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri

Mersin'in Günar ilçesinde mezuniyet öncesi çelenk koymak üzere Meslek Yüksek okulundan 1 kilometre uzaklıktaki Atatürk Anıtı'na yürüyen üniversiteli öğrenciler, yürüyüş esnasında renkli görüntüler oluşturdu.

Mersin Üniversitesi (MEÜ) Gülnar Meslek  Yüksekokulu öğrencileri mezuniyet töreni öncesinde, 1 kilometre uzaklıktaki Atatürk Anıtı'na yürüyen öğrenciler Hükümet konağı önünde çelenk koydu.Çelenk koymanın ardından saygı duruşu akabinde İstiklal Marşını okudular.Program Meslek Yüksek Okulu çok amaçlı salonunda devam etti.
Programın açılış konuşmasını Okul Müdürü Prof.Dr.Recep Özen yaptı.Özen,Okulumuzda 210 Öğrenci bulunmakta olup,Muhasebe , Orman ve Ormancılık olmak üzere iki bölümümüz bulunmaktadır.Bu yıl yaklaşık olarak 112 mezun vereceğiz.Mezun öğrencilerimize hayatlarında başarılar dilerim dedi.
Mersin Üniversitesi Genel Sekreteri Prof.Dr.Burak Çimen,Üniversitemiz bu yıl Mersin merkez ve Meslek Yüksek Okullarında mezun vermektedir.Mersin Üniversitesinde Eğitim görmekten gurur duyun,mezun olacak arkadaşlarımıza hayatlarında başarılar dilerim dedi.
İlçe Kaymakamı Tekin Dundar yaptığı konuşmada; Eğitim hayat boyu hayat boyu öğrenme diye bir model var. Eğitim sadece ilk,orta,lise ve Üniversite ile sınırlı değil hayat boyu devam ediyor.
Muhasebe ve Vergi Uygulama dersine naçizane katkı sunmaya çalıştım. İnşallah mezun olan kardeşlerimiz, arkadaşlarımız Türkiye Cumhuriyeti Devletine birer fert olarak bu Ülkeye hizmet edeceklerdir Mezun olan Öğrencilerimize yaşamları boyunca başarı ve mutluluklar dilerim dedi.
Okul birincileri Gamze Boz ve Onur Ali Yoğurtçu mezun kütüğüne adlarını çaktılar. Mezun olan Öğrencilere diplomaları verildi.
Mezun olan Öğrenciler daha sonra keplerini havaya attılar.

                   

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Site Admin
Etiketler: Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri
Yorumlar
Haber Yazılımı