İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kaymakam Pendik Muhtarlarla Bir araya Geldi
Kaymakam Pendik Muhtarlarla Bir araya Geldi
Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden Duyurulur
Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden Duyurulur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kızılay Gülnar'da
Kızılay Gülnar'da
Belediye Başkanı Kale
Belediye Başkanı Kale
Haber Detayı
20 Nisan 2013 - Cumartesi 00:00 Bu haber 2671 kez okundu
 
Kutlu Doğum Coşkusu Salona Sığmadı
- Haberi
Kutlu Doğum Coşkusu Salona Sığmadı

Kutlu Doğum Coşkusu Salona Sığmadı
Gülnar Müftülüğü tarafından yapılan Kutlu Doğum programına büyük bir izdiham vardı, gelen konuklar salona sığmadı.
Kutlu Doğum haftası kapsamında Gülnar Müftülüğü tarafından Belediye düğün salonunda başlayan kutlu doğum programı Kur’an-ı Kerimin okunması ile başladı.

İlçe Kaymakamı Tekin Dundar, Değerli hocamıza teşekkür ediyoruz,bu kutlu akşamda bizleri İlmi ile aydınlattığı için teşekkür ederim.Mesaj inşallah yerine ulaşmıştır.İnşallah bizde Hazreti Peygamberimizin şefkatine layık oluruz,kıyamet günü inşallah sancağı altında buluşuruz.Katılımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ederim dedi.
Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel,birlik ve beraberlik içerisinde kutladığımız kutlu doğum programına katılımlarınız için teşekkür ederi.Burada İlçe Kaymakamımıza teşekkür ediyorum.15 yıldır özlediğimiz bir tablo İlçe Kaymakamımız başta olmak üzere siyasi parti temsilcileri,Belediye Başkanları mızla beraber birlik ve beraberlik içerisinde kutladığımız kutlu doğum haftasını kutluyorum dedi
Programda konuşma yapan İlçe Müftüsü Zekeriya Koçak, Efendimiz Aleyhi vesselamın 1442.doğum yıl dönümü münasebetiyle tertip ettiğimiz kutlu doğum programına hoş geldiniz. Diyanet İşleri Başkanlığımız bu sene Kutlu Doğum münasebetiyle Hazreti Peygamber ve İnsan Onuru konusunu ana tema edindi. Konuşmaları için sizlerinde tanıdığı yaklaşık 10 yıldır İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü yapmış hocamız İdris Ekşi’yi sizlerle buluşturduk. Hocamıza ve katılımcılara teşekkür ederim dedi.Kardelen İlahi Grubu birbirinden güzel ilahilerle ilahi ziyafeti verdi.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İdris Ekşi yaptı.Ekşi,Peygamber efendimizin 1442.doğum yıl dönümünü kutladığını ve peygamber efendimizin hayatını örnek almamızı,cenab’ı Allah2ın huzuruna alnımız ak Onurlu birer insan olarak çıkmamızı belirtti.Ekşi,Peygamber Efendimizin hayatından örnekler verdi inşallah bu örnekleri bizlerde uyarız peygamber efendimize iyi bir ümmet oluruz dedi.
İlçe Kaymakamı Tekin Dundar,İdris Ekşi’ye plaket verdi.İlçe Müftülüğünce Orta Öğretim Okullarında yapılan Kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.Konuşmacı İdris Ekşi Gülnar halkıyla hasret gidererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Site Admin
Etiketler: Kutlu Doğum Coşkusu Salona Sığmadı
Yorumlar
Haber Yazılımı