Mersin İmaj Güvenlik Ltd Şti ‘de 68.Özel Güvenlik Temel Eğitim Kursu Etkili İletişim der">
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Başkan Kocamaz  4 Yılda Yaptığı Faaliyeti Anlattı
Başkan Kocamaz 4 Yılda Yaptığı Faaliyeti Anlattı
Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı
Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
 Uluslararası Maraton Demokrasi Şehitleri için koşuldu
Uluslararası Maraton Demokrasi Şehitleri için koşuldu
Ercik:
Ercik: "Milletimizin Başı Sağolsun"
Haber Detayı
13 Aralık 2016 - Salı 16:17 Bu haber 27633 kez okundu
 
İmaj Güvenlikte Etkili İletişim Eğitimi
İmaj Güvenlikte Etkili İletişim Eğitimi
TEKNOLOJİ Haberi
İmaj Güvenlikte Etkili İletişim Eğitimi

 Mersin İmaj Güvenlik Ltd Şti ‘de 68.Özel Güvenlik Temel Eğitim Kursu Etkili İletişim dersiyle devam ediyor.

 İmaj Güvenlik sahibi Tuncay Okur 68.Özel Güvenlik Görevlisi Temel Eğitimi aralıksız devam ediyor dedi. Okur, Mersin İli başta olmak üzere bütün İlçelerde ve Mersin dışındaki İl ve İlçelerde Güvenlik Eğitimini yaptıklarını belirtti. Okur,68.Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarıyla tamamlayan kursiyerlerimiz çalışma hayatına atılacaklardır. Özel Güvenlik Görevlisi Temel Eğitim ve Yenileme Eğitimleri devam etmektedir.Özel Güvenlik Görevlisi olmak isteyen vatandaşlarımızı iş yerimize bekleriz dedi.
Etkili  İletişim Dersi Öğretmeni Psikolog Esra Naz Özel   68.Özel Güvenlik Temel Eğitim Kursu Temel İletişim dersinde Kursiyerlerimize, Etkili İletişim, Niçin İletişim Kurarız,İletişimin Temel Kuralları,İletişimin Temel Öğeleri,İletişimin Temel Fonksiyonları,İletişim Türleri gibi konularda Kursiyerlerimize Eğitim verdik.Vermiş olduğumuz Eğitim sonunda Özel Güvenlik Görevlileri aldıkları eğitimle hem yaşamlarında hem mesleklerinde başarılı birey olarak uygulayacaktır.

Psikolog Esra Naz Özel (Özel Boğaziçi Aile Danışma Merkezi)
2012 yılında Mersin Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden onur derecesiyle mezun oldu. Lisansı esnasında T.C. Kalkınma Bakanlığı'nın 'Çocuğun Dünyası' projesinde sorumlu stajyer psikologluk yaptı. Aynı zamanda benlik saygısı, narsisizm, saldırganlık ve yakın ilişkiler üzerine akademik çalışmalar yürüttü. 

Mezun olduktan sonra özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde çeşitli fiziksel ve zihinsel engele sahip olan çocukların eğitimi ve ölçme değerlendirmeleri üzerine çalıştı. Daha sonrasında Mersin’de bir kolejde “Çocuk Değerlendirme Paketi” uygulamaları ile 0-12 yaş çocukların gelişimsel değerlendirilmesi çalışmalarını yürüttü. 

2014 yılında T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı olan bir kadın sığınma evinde 12-20 yaş aralığındaki cinsel istismar, fiziksel istismar ve ensest mağdurları ile çalıştı. 

2014 yılında cinsel terapi eğitimini tamamladı ve bu alanda eğitici eğitimini de bitirerek cinsel terapi alanında hem terapi hem de meslek elemanı yetiştirme çalışmalarına başladı. 

Psikolog Esra Naz ÖZEL, çeşitli şirketlerde endüstriyel alanda iletişim becerileri ve etkili iletişim eğitimleri vermektedir. Bunun yanı sıra yetişkin ve çiftlerle, cinsel terapi, cinsel danışmanlık, bireysel psikoterapi, çift terapisi ve EMDR çalışmaları yürütmektedir.  

 

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör: Site Admin
Etiketler: İmaj Güvenlikte Etkili İletişim Eğitimi
Haber Videosu
Video bulunamadı.
Yorumlar
Haber Yazılımı