İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Regaip Kandilinde
Regaip Kandilinde
Eczacı Sebahattin Arıkan
Eczacı Sebahattin Arıkan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Memur-Sen ve Diyanet-Sen Gülnar ilçe başkanı
Memur-Sen ve Diyanet-Sen Gülnar ilçe başkanı
Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri
Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri
Haber Detayı
15 Nisan 2013 - Pazartesi 00:00 Bu haber 2682 kez okundu
 
ilçemiz müftülüğünce Açılan
- Haberi
ilçemiz müftülüğünce Açılan

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle ilçemiz müftülüğünce Kur’an Kursu yararına kermes düzenlendi. Kermes Açılışı 15 Nisan 2013 Pazartesi  günü merkez Cami yanında Mustafa Baysan Parkında  yapıldı.

 

Açılış Konuşmasını İlçe Müftüsü Zekeriya Koçak yaptı.Koçak , Kur’an Kurslarımız yararına açmış olduğumuz 4.Kermesimize  yoğun ilgigösteren Gülnar Halkına teşekkür ederim. Asıl olan birlik ve beraberliğimizin pekişmesi ve halkımızla kaynaşmamızdır. Başta İlçe Kaymakamımız, Kurum Amirlerimiz ve çalışanları ile her zaman olduğu gibi yine özverili bir şekilde katkı sağlayan başta görevlilerimiz ve eşlerine, kermes süresince hizmette bulunan Kur’an Kursu Öğreticisi ve Öğrencilerine, katılım ve katkılarından dolayı kadirşinas halkımıza, şükranlarımızı arz ediyorum dedi.
Koçak kermesimiz 5 gün boyunca devam edecektir dedi.
İlçe Kaymakamı Tekin Dundar yaptığı konuşmada;Allah adına atılan bu adımda inşallah İlçemize bizlere  insanlarımıza Bereket getirir.Davete katılan bütün konuklar büyük küçük demeden katkı sunmalarını istiyorum.Kermesimiz Gülnar halkına hayırlı uğurlu olsun dedi.

Açılış Kurdelesini İlçe Kaymakamı Tekin Dundar, Belediye Başkanı Ahmet GÜNEL, İlçe Müftüsü Zekeriya Koçak birlikte kestiler.


Açılışa katılan davetlilere kermesi gezdikten sonra, yiyecek ve içecek ikram edildi. Kermeste el emeği göz nuru çeyizlik eşyalar, çocuklar için oyuncakların yanı sıra ülkemizin çeşitli yörelerine ait ev yemekleri ile bölgemize ait börek ve sıkma satışa sunuldu.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Site Admin
Etiketler: ilçemiz müftülüğünce Açılan
Yorumlar
Haber Yazılımı