İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Gülnar'da 20.267 Seçmen Oy kullanacak
Gülnar'da 20.267 Seçmen Oy kullanacak
Yaşlılar Haftası Etkinliği Dayıcık Mahallesinde Gerçekleşti
Yaşlılar Haftası Etkinliği Dayıcık Mahallesinde Gerçekleşti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
7 Belediye Başkan Adayı Yarışacak
7 Belediye Başkan Adayı Yarışacak
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Gülnar Hatun M.T.A.L de
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Gülnar Hatun M.T.A.L de "Yangın Tatbikatı"yapıldı.
Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 11:32 Bu haber 1940 kez okundu
 
Hamit Tuna Gülnar Mahallelerini Ziyaret Etti
Hamit Tuna Gülnar Mahallelerini Ziyaret Etti
SİYASET Haberi
Hamit Tuna Gülnar Mahallelerini Ziyaret Etti

Cumhur İttifakı MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, 31 Mart yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Hafta sonu Gülnar’da İshaklar,Yarmasu,Şeyhömer,Kayrak Mahalle halkıyla  buluşan ve her gittiği yerde gönülleri fetheden Başkan Hamit Tuna; “Önemli olan gönüllerde makam elde etmektir” dedi.

Cumhur İttifakı MHP Gülnar Belediye Başkan Adayı Alpaslan Ünüvar ile birlikte AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatları ile bir araya gelerek, seçim çalışmalarıyla ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Hamit Tuna,

“Siyasette yol yürürsünüz, hizmet yaparsınız ama önemli olan hizmet yolunda ne ürettiğiniz ve bıraktığınızdır. ‘At ölür meydan kalır, yiğit ölür şan kalır’ atasözümüz. Biz bıraktıklarımızla Toroslar’dan ayrılıyoruz. İnanın insanlar üzülüyor. Üç dönemdir her siyasi partiden artarak destek almak suretiyle bizi açık ara Belediye Başkanı yaptılar. Biz de Toroslar’da yapacaklarımızı yaptık. Daha büyük, daha vizyon daha mega projelerimizi inşallah Büyükşehir genelinde hayata geçireceğiz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli,  bu noktada bize sorumluk verdi ve üstümüze misyon yükledi. Yükümüz ağır tabi ki ama herkes tarafından bu yük tutulduğu takdirde yükümüz çok hafif. İki siyasi partinin Cumhur İttifakı adayı olarak 13 İlçe ve Büyükşehir’de yolumuza devam ediyoruz. Teşkilatlarımızda bir ve beraber oldular. Yürekler toplu atıyor. Hedef tek olduğu için bu yüreklerin toplu atması ve bu inanmışlık bizleri zafere taşıyacaktır. Birleştik ve güçlendik. Üreterek, zenginleşeceğiz ve büyüyeceğiz inşallah” dedi.

Cumhur İttifak Belediye Başkanı Adayı Alpaslan Ünüvar, Hamit Tuna Başkanımızla birlikte Gülnar’ımıza güzel hizmetler yapacağız. sizler Projelerden bahsedeceğim.
Belediye Misafir Hanesi Yaparak Halkımızın Ve Dışardan Gelen Misafirlerimizin Hizmetine Sunulması
- Gülnar Merkezimizin doğalgaz   İle Buluşturulması

- Gülnar Orman Dairesi Üstünde Bulunan Çamlık Alanı, Seyir Terası Ve Çay Bahçesi Yaparak Halkımızın Hizmetine Sununulması

-Düğün Salonu Yapılması En Az İki Düğünün Aynı Anda Yapılabileceği Çok Amaçlı Salon Yapılması
Cep Sinaması, Lokal Ve Kadınlar Lokalinin Yapılması
Gülnar halkımızdan destek isityorum.İnşallah hep birlikte Gülnarımızı güçlendireceğiz.vermiş ve vereceğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederim dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hamit, Tuna, Gülnar, Mahallelerini, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı