İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Gülnar Belediye Başkan Yardımcısı Alpaslan Ünüvar İstifa Etti
Gülnar Belediye Başkan Yardımcısı Alpaslan Ünüvar İstifa Etti
Başkan Günel'den Hayırlı Olsun Ziyareti
Başkan Günel'den Hayırlı Olsun Ziyareti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Uyum Haftası Başladı
Uyum Haftası Başladı
Eşref Oğuz Acarer Görevine Başladı
Eşref Oğuz Acarer Görevine Başladı
Haber Detayı
15 Eylül 2018 - Cumartesi 13:23 Bu haber 5197 kez okundu
 
Hamit Tuna Davul zurna Eşliğinde Karşılandı
Hamit Tuna Davul zurna Eşliğinde Karşılandı
SİYASET Haberi
Hamit Tuna Davul zurna Eşliğinde Karşılandı

Toroslar Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna Gülnar İlçesinde kalabalık bir şekilde davul zurna eşliğinde karşılandı. Başkan Tuna MHP İlçe binası girişinde kurbanlar kesilerek karşılandı.

MHP Gülnar İlçe Başkanı Yüksel Çelik yaptığı konuşmada; Hamit Tuna Başkanım taş binadan 3 Hilal Bayrağını indirmeyecek. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz, İlçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. MHP’de küskünlük darğınlık olmaz. Büyükşehir Belediyesi ve 13 İlçe Belediyesini almak için bizler çalışmaya hazırız dedi.

Hamit Tuna yaptığı konuşmada; Bir kardeşiniz, bir arkadaşınız olarak yılladır siyasetin içerisindeyim. Bugüne kadar duruşumuzdan ve davamızdan asla taviz vermedik. Başbuğumuz merhum Alparslan Türkeş Bey hakka yürüdüğünden beri Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey ile birlikte siyaset yaptık. Kendisiyle siyasette yol yürümekten de büyük şeref duyuyorum. Büyükşehir noktasında doğru işler yapan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Kocamaz Bey ile birlikte yapılan projelerin devamı noktasında fikirlerimizi ortaya koymak suretiyle bir yönetişim anlayışı içerisinde çalışacağız. Ben yaptım oldu mantığı ile değil birlikte karar vermek suretiyle inşallah bu süreci doğru yöneteceğiz” dedi.

Siyaseti bir halaya benzeten Başkan Tuna; “Ben her zaman söylüyorum. Siyaset bir halay gibidir. Tek başına olmaz. Halayın başında Genel Başkanımız, yanında divanı, milletvekilleri, İl ve İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız, Kadın Kollarımız vardır. Başta Genel Başkanımız olmak üzere onun söylediklerini kendimize hep ışık tutacağız. Teşkilat Başkanlarımız da hakikatten seçimin yükünü taşıyan en özellikli ve önemli noktalarımızdır. Her seçimde ifade ederim Kadın Kollarımızın varlığı da çok önemlidir. Toroslarımızda üç dönem açık ara birinci oluyorsak kadınlarımızın da çok önemli katkıları ve emekleri vardır. Allah hepsinden razı olsun. Hepimize çok büyük yük düşüyor. Ama şuna da dikkat edelim. Fitneye ve fesata zemin oluşturmayalım. Polemiğe girmeyelim. Çünkü siyaset sonuç alma sanatıdır. Gençlik yıllarımdan beri MHP’nin çatısı altında siyaset yapmaktan gurur duyuyoruz. Bugüne kadar siyaset yaşamımızda ve belediyecilik noktasında çok başarılı işler yaptık. İnşallah bu dönemde de Zeynel Başkanımızın himayelerinde, Teşkilat kademelerimizin bir bütün olduğu ve halayımızın en düzgün çekildiği bir seçimimiz olur Allah nasip ederse. Genel Başkanımızın talimatıyla biz çıktık bir sefere. Zafer Allah’ın takdiridir. Ümit ediyoruz. Gönlümüz güzel, yüreğimiz temiz. Gazamız mübarek olsun” dedi.
Başkan Tuna,MHP İlçe Yöneticileri,MHP Kadın Kolları ve Ülkü Ocakları İlçe Başkanını ziyaret etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hamit, Tuna, Davul, zurna, Eşliğinde, Karşılandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı