İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Emniyet Amiri Soysal Görevine Başladı
Emniyet Amiri Soysal Görevine Başladı
800 Adet Eğitim Seti Dağıtıldı
800 Adet Eğitim Seti Dağıtıldı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Mustafa Baysan Mezitli’de Yeniden Bir Sosyal Sorumluluk    Projesi İle İç İçe
Mustafa Baysan Mezitli’de Yeniden Bir Sosyal Sorumluluk Projesi İle İç İçe
Sarıkeçili Yörüklerin Oğlak Telaşı Başladı
Sarıkeçili Yörüklerin Oğlak Telaşı Başladı
Haber Detayı
29 Ocak 2021 - Cuma 16:03 Bu haber 1421 kez okundu
 
Güven Akça'nın Eseri Son Savaş 2023
Güven Akça'nın Eseri Son Savaş 2023
EĞİTİM Haberi
Güven Akça'nın Eseri Son Savaş 2023

Kendisini, çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimine harcamış, endişesi; milletimizin geleceği olan Gülnar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Güven Akça’nın eseri SON SAVAŞ 2023.

Güven AKÇA kitabında; Değişen ve gelişen dünya konjektöründe; Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Bölgesel güç ve yeni aktör olma yolunda hızla ilerlediği bir dönemde, Afrika, Ortadoğu ve Amerika'da ki ezilen, hakları elinden alınan mazlum toplumların koruyucusu ve umudu olması ülkemizi farklı ve etkili bir konuma yükseltmiştir. Dünya ticaret ve enerji yollarının yeni merkezi olabilme aşamasında ABD ve AB devletleri ile çatışması sonucu Akdenizde son bir savaşın daha yapılması gündeme gelmiştir. Yeni dünya düzeninin kurulmasında kahraman Türk askerinin güçlü ordu yapısı ile destansı bir mücadele örneği sergileyerek dünyaya yön vermesi, sosyolojik ve psikolojik anlamda bunalan ve patlama noktasına gelen sömürülmüş halklara nefes olması, aç gözlü emperyalist devletlerin parayı ve gücü yönetme adına bütün dünyayı ateş çemberinin içine attığı bir ortamda, kötü gidişata dur demesi, küresel bir kaosun insanları yok etmeden önce ki son savaşın anlatıldığı, Türkün Kızıl Elma ülküsünün gerçekleştirileceği hayal ötesi inanılmaz bir Roman. Hayal gücünüzü fazlasıyla zorlayacaksınız…

Gülnar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Güven Akça Kitabı hakkında gazetemize yaptığı açıklamada; “Son Savaş 2023; Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, bölgesel liderlik özelliğini çarpıcı ve etkili şekilde kullanarak zulme karşı “DUR” demesidir.

Son Savaş 2023; Türkiye Cumhuriyeti Devletinin,  beşten büyük olduğunu kanıtlayan bir fermandır.

Son Savaş 2023; Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ve kahraman Türk askerinin, mazlumun umudu ve kurtarıcısı olduğunun yaşanacak öyküsüdür.

Son Savaş 2023; Türk-İslam Devletlerinin gözünde, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, karanlık gecede yol gösteren bir kutup yıldızı olduğunun belgesidir.

Son Savaş 2023; yeryüzünde mazlumların ağlamadığı, zulmün sona erdiği, huzur ve mutluluğun hakim olduğu yeni bir dünya düzeninin adıdır.

Son Savaş 2023; başta çocuklar olmak üzere, masum insanların bir daha bombalar altında ölmeyeceğinin kesin ifadesidir.

Son Savaş 2023; tüm insanların kardeşlik duygusu ile huzur ve mutluluk içinde birlikte yaşayacağı huzur ülkesindeki  büyük bir ailedir” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güven, Akça'nın, Eseri, Son, Savaş, 2023,
Yorumlar
Haber Yazılımı