İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Demokrat Parti'den Yapılan Yazılı Açıklama
Demokrat Parti'den Yapılan Yazılı Açıklama
Mehmet Bahar Çalışmalara Hız Verdi
Mehmet Bahar Çalışmalara Hız Verdi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Muhteşem Açılışta
Muhteşem Açılışta
Ulupınar’dan Akşam Yemeği
Ulupınar’dan Akşam Yemeği
Haber Detayı
21 Haziran 2013 - Cuma 00:00 Bu haber 3513 kez okundu
 
Gülnar'da
- Haberi
Gülnar'da

Türkiye genelinde kurulmuş Gülnar ismini taşıyan, bazı dernek yöneticileri Gülnar öğretmen evi lokalinde 21.06.2013 Cuma günü bir araya geldiler. Ahmet Akça amaçlarının Silifke, Mut, Mersin, Ankara ve İstanbul da faaliyet gösteren 26 dernek yöneticisini bir araya getirerek, bir birleriyle tanıştırmak kaynaştırmak birlik ve beraberliğe katkı sağlamak olduğunu belirtti.

 Akça, amaçlarının Gülnar ve  Gülnar dışındaki hemşerilerimizin tamamı olmasa bile bir bölümünü Gülnar da ki hemşerilerimizle buluşturmak üzere bazı etkinlikler planladıklarını söyledi. Hepimizin bu tür etkinliklere ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz, bir birimize ve Gülnar’ımıza sahip çıkmalıyız artık Gülnar’ımızı hak ettiği noktaya bir an önce taşımalıyız dedi.

Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel yaptığı açıklamada;Gülnarlı olmak bir ayrıcalıktır.Gülnar için kendisini feda edecek birisi varsa benim kendimi feda ettim.Makam mevkii hiç düşünmedim Gülnar sevdalısı olduğum için Belediye Başkanı oldum.Gülnar’da toplanan Dernek Başkanlarına teşekkür eder,her zaman desteklerimi sizler için düşünmeden veririm dedi.
Mustafa Değirmenci;Derneklerimize ve Gülnar İlçesine her türlü konuda destek veren İş Adamımız Mustafa Baysan Bey’e teşekkür ederim dedi.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Site Admin
Etiketler: Gülnar'da
Yorumlar
Haber Yazılımı