İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Meltem &Mehmet Arıcı Çiftine Mutluluklar Dileriz
Meltem &Mehmet Arıcı Çiftine Mutluluklar Dileriz
PKK'nın kaçırdığı Gümrük memuru Gülnar'lı Hacı İcat
PKK'nın kaçırdığı Gümrük memuru Gülnar'lı Hacı İcat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Başkan Kocamaz  4 Yılda Yaptığı Faaliyeti Anlattı
Başkan Kocamaz 4 Yılda Yaptığı Faaliyeti Anlattı
Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı
Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı
Haber Detayı
02 Nisan 2018 - Pazartesi 16:08 Bu haber 4037 kez okundu
 
Gülnar HEM'den Yıl Sonu Sergisi
Gülnar HEM'den Yıl Sonu Sergisi
KAMU Haberi
Gülnar HEM'den Yıl Sonu Sergisi

Gülnar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan Ahşap Boyama ve Vernikleme Elamanı Kursu ve Dekorasyon ev aksesuarları hazırlama kurslarının yılsonu sergisi Gülnar Kültür Merkezi Müdürlüğünde gerçekleşti.
Gülnar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan İnşaat Ustası Kursuna katılan ve başarılı olan 21 Kursiyere yeterlilik belgesi verildi.
Gülnar Kaymakamı Ekrem Güngör Konuşmasında; Gülnar Hatun Bez bebeği ve Türk Dünyası Bez bebeği projesi Gülnara özel bir marka oluşturmak için uğraşıyoruz bu konuda bayanlarımıza güvendik,onlarla beraber iş birliği yaptık ve Gülnar Hatun Bez bebeğini ve Türk Dünyası büyüklerinin bebeklerini yapmaya karar verdik ve bu bir marka olacaktır.Bu eserler Gülnar’ımızı ulusal ve yerel platformda tanıtım günlerinde Gülnar Bez bebeğini tanıtacağız.Dedi.
Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel,Gülnar kadınlarının 10 parmağında 10 marifet vardır.İşte bu gün Gülnar Hatun Bebeklerini yaptılar.Gülnar Belediyesi olarak bu yapılan çalışmaları destekleyeceğiz dedi.
Gülnar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sadık Güleryüz yaptığı konuşmada ;Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz ile Silifke İş Kur Müdürlüğü ile birlikte açmış olduğumuz” Ahşap Boyama ve vernikleme Elamanı  kursu ile Dekorasyon Ev Aksesuarları kursumuz” Gülnar Kültür Merkezi Müdürlüğünde açılmış olup kursumuzun yıl sonu sergisi ve kurs belgeleri müdürlüğümüz tarafından verilecektir.Kursumuzda kursiyerlerimiz yöresel kıyafetlerle el yapımı oyuncakları,evlerimizde kullandığımız ahşapların boyamalarını gerçekleştirdiler.Ayrıca İnşaatlarda çalışan elamanlarımıza yeterlilik belgelerini verdik.Dedi.
Silifke İş Kur Müdürü Mustafa Devecioğlu konuşmasında;İş Kur ve Halk Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Gülnar İlçemizde kurslar açtık,açmaya devam edeceğiz.Kursumuzda kursiyerlerimiz hem kursa katıldılar hemde ücretlerini aldılar.İş Kur Müdürlüğü olarak Gülnar İlçemizde kurs açmaya devam edeceğiz dedi.
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki Yeterlilik sınav ve Belgelendirme Merkezi tarafından düzenlenen sınavda başarılı olan 21 İnşaat Ustasına Belgeleri verildi.
Açılış kurdelesinin ardından davete katılan konuklar sergiyi gezdiler.Program verilen ikramla son buldu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gülnar, HEM'den, Yıl, Sonu, Sergisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı