İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kocamaz'ı Binler Karşıladı
Kocamaz'ı Binler Karşıladı
Yeni eğitim-öğretim yılı dolasıyla tören düzenlendi.
Yeni eğitim-öğretim yılı dolasıyla tören düzenlendi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Duran Kurt'tan
Duran Kurt'tan
Gülnar Kaymakamlığı
Gülnar Kaymakamlığı
Haber Detayı
01 Şubat 2013 - Cuma 00:00 Bu haber 3242 kez okundu
 
Gülnar Belediyesi
- Haberi
Gülnar Belediyesi

Gülnar Belediyesi Günde 500 Metrekare Parke Taşı Üretecek

Gülnar Belediyesi tarafından kurulan parke ve bordür taşı fabrikası hizmete açıldı.

Açılaşa, Mersin Milletvekili Ali Öz, Kaymakam Tekin Dundar, Belediye Başkanı Ahmet Günel, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Büyükeceli Belediye Başkanı Mehmet Kale,muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Günel, ilçenin büyük bir ihtiyacını daha karşılamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Kilitli parke ve bordür taşı fabrikasında günlük yaklaşık 500 metrekare taş üretileceğini aktaran Günel, üretilen taşlarla önümüzdeki yıl ilçenin her tarafını parke taşı ile döşeyeceklerini kaydetti
Mersin Milletvekili Ali Öz yaptığı konuşmada;Gelişen toplumumuzda artık yollarımız parke taşı ile daha sağlam ve güzel görünecek ,fabrikanın açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi.
Fabrikanın açılışını;Mersin Milletvekili Ali Öz,21.Dönem Mersin Milletvekili Hidayet Kılınç,İlçe Kaymakamı Tekin Dundar,mhp İl Başkanı Mahmut Tat,Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe,Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel birlikte kestiler.İlçe Müftüsü Zekeriye Koçak tarafından yapılan dua ile Parke taşı fabrikası açıldı.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Site Admin
Etiketler: Gülnar Belediyesi
Yorumlar
Haber Yazılımı