İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Gülnar sevdalısı Şeref Işık geleneği devam ettiriyor
Gülnar sevdalısı Şeref Işık geleneği devam ettiriyor
Öğrenciler Gülnar’ı Tanıma Fırsatı Buldular
Öğrenciler Gülnar’ı Tanıma Fırsatı Buldular
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Köy Hizmetleri Ekipleri
Köy Hizmetleri Ekipleri
Yalçın&Meliha Çifti
Yalçın&Meliha Çifti
Haber Detayı
21 Mart 2013 - Perşembe 00:00 Bu haber 3092 kez okundu
 
Gazeteci -Yazardan
- Haberi
Gazeteci -Yazardan

Gazeteci -Yazardan Nasihat yoldur plâketi

Gazeteci-Yazar Ramazan Sarıtaş, Pınarlar Toptan Gıda ve Market sahibi eğitimci işadamı Bekir Pınar’a plâket verdi. Gazeteci-Yazar Ramazan Sarıtaş, ikinci kitabı Nasihat yoldur adlı esere sponsor olan Bekir Pınar’a desteklerinden dolayı teşekkür edip plâket verdi.

Sarıtaş konuşmasında: “Bekir hocam, işadamlığının yanında en önemli özelliği eğitimci olmasıdır. Kendilerine bir kitap yazdığımı ve sponsor aradığımı söyleyince ikinci bir cümleye fırsat vermeden hemen destek verdi. Bu ince nazik davranışından dolayı teşekkür ediyorum. Biraz geç oldu ama bu güzel olayı bir plâketle anlam kazandıralım istedim. Hem verdiğiniz maddi ve manevi destekten dolayı teşekkür ediyorum hem de günün hatırasına bu plâketi kabul etmenizi istirham ediyorum ”dedi.

Plâketi kabul eden eğitimci işadamı Bekir Pınar: “Gazetecilik ve yazarlık üzerine uzun yıllardır Gülnar’a hizmet veren bir arkadaşım. Gülnar için çalışan herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ramazan arkadaşımın bir kitabına destek vermek bana gurur veriyor. Bana sürpriz yaparak plâket takdim etmesi bir incelik ve nezaketi gösteriyor. Arkadaşıma destek olmak ve ondan günün hatırasına bir plâket almak beni çok mutlu etti. Bu vesile ile arkadaşımın Gülnar için yaptığı her çalışmanın yanındayım”dedi.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Site Admin
Etiketler: Gazeteci -Yazardan
Yorumlar
Haber Yazılımı