İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
CHP Aday Tanıtım Programı Cuma Günü
CHP Aday Tanıtım Programı Cuma Günü
Gülnar Anadolu Lisesinde Gülnar Ürünleri Sergilenecek
Gülnar Anadolu Lisesinde Gülnar Ürünleri Sergilenecek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Bir oy Recep Tayyip Erdoğan'a bir Oy MHP'ne
Bir oy Recep Tayyip Erdoğan'a bir Oy MHP'ne
Zeynep Gül Yılmaz Dernek Yöneticilerinden   Destek İstedi
Zeynep Gül Yılmaz Dernek Yöneticilerinden Destek İstedi
Haber Detayı
12 Haziran 2018 - Salı 22:25 Bu haber 4353 kez okundu
 
Eğitim Bir -Sen 600 Kişilik İftar Yemeği Verdi
Eğitim Bir -Sen 600 Kişilik İftar Yemeği Verdi
DİĞER Haberi
Eğitim Bir -Sen 600 Kişilik İftar Yemeği Verdi

Eğitim Bir -Sen 600 Kişilik İftar Yemeği Verdi

Eğitim –Bir-Sen Gülnar  Şubesinin düzenlemiş olduğu iftar yemeği yoğun bir katılımla gerçekleşti. Eğitim - Bir-Sen genel başkan yardımcısı Atilla Olçum, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ertuğrul Yıldız,Ulaştırma Memursen Genel Başkan Vekili İbrahim Uslu,Büro Memursen İl Başkanı Ahmet Kızıl,Gülnar Ak Parti İlçe Başkanı Tevfik Kalemci,MHP İlçe Başkanı Yüksel Çelik,Belediye Başkan Yardımcısı Alpaslan Ünüvar,Kent Konseyi Başkanı Selami Bağca,İlçe Müfütüsü Bilal Kadı,İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Burgut,Eğitim Bir Sen İlçe Temsilcisi Ahmet Elmas sivil toplum örgütü temsilcileri ve eğitim çalışanları katıldı. Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayan programda konuşan Ahmet Elmas sözlerini şöyle sürdürdü:

“Mübarek ramazan ayında böyle bir ortamda sizleri ağırlamanın onuru yaşadığımı belirtiyor Eğitim bir sen Gülnar  Şubesi olarak düzenlemiş olduğumuz iftar  programımıza hoş geldiniz diyor katılımlarınız için teşekkür ediyor, hepinizi saygı ile selamlıyorum.

Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Atilla Olçum, medeniyet değerlerimizin tesisi için kaygısı, kavgası ve sevdası bir olanların ortak paydasında buluştuğu öncü kuşaklar olarak, eğitim çalışanları, kamu görevlileri, milletimiz ve ümmet için birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Milletin ve ümmetin değerlerinden aldığı referansla ‘bugünün ihyası, yarının inşası için’ emek harcayan, kaygısı, kavgası ve sevdası bir olanların buluştuğu bir teşkilat olduklarını belirten Olçum, “Bizler bu milletin geleceği ile ilgili idealleri olan, ‘önce insan’ diyen bir sendikayız. Beni biz, bizi bir kılacak olan medeniyet değerlerimizin tesisi için, kaygısı, kavgası ve sevdası bir olanların ortak paydasında buluştuğu öncü kuşaklar olarak, eğitim çalışanları, kamu görevlileri, milletimiz ve ümmet için hep birlikte çalışıyor; yol açıyor, yol oluyor ve yol alıyoruz” şeklinde konuştu.

Ülke olarak çok kritik bir süreçten geçtiklerini, herkesin teyakkuzda olması gereken bir zaman zarfında olduklarını kaydeden Olçum, “İnanmışlığımızı ve adanmışlığımızı iri, ‘Dünya beşten büyüktür’ haykırışını diri tuttuğumuz sürece kimse bizi dize getiremez, bizi eski Türkiye’ye döndüremezler” ifadelerini kullandı.
Eğitim Bir-Sen Kurucu İlçe Temsilcisi  Metin Turhan’a teşekkür plaketi verilirken,Atilla Olçum’a Türk Bayrağı hediye edildi.

 

                                                                                   

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eğitim, Bir, -Sen, 600, Kişilik, İftar, Yemeği, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı