İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Meltem &Mehmet Arıcı Çiftine Mutluluklar Dileriz
Meltem &Mehmet Arıcı Çiftine Mutluluklar Dileriz
PKK'nın kaçırdığı Gümrük memuru Gülnar'lı Hacı İcat
PKK'nın kaçırdığı Gümrük memuru Gülnar'lı Hacı İcat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Gülnar'da İstişare Tanışma Ve Dayanışma Programı Düzenledik:
Gülnar'da İstişare Tanışma Ve Dayanışma Programı Düzenledik:
Mersin Gülnarlılar Derneği 3500 Kitap Dağıttı
Mersin Gülnarlılar Derneği 3500 Kitap Dağıttı
Haber Detayı
19 Şubat 2018 - Pazartesi 15:04 Bu haber 3253 kez okundu
 
DenizBank Gülnar şubesiyle artık Çukurovalılara daha yakın
DenizBank Gülnar şubesiyle artık Çukurovalılara daha yakın
- Haberi
DenizBank Gülnar şubesiyle artık Çukurovalılara daha yakın

Türkiye’nin 81 ilindeki yaygın şube ağıyla bankacılık hizmetlerinde farklılaşan DenizBank’ın Gülnar Şubesi açıldı. Şube, Tolga Türer yönetiminde Çukurova halkına tüm bankacılık ihtiyaçlarında öncelikli hizmet sunma hedefiyle çalışıyor.

Sektöründe öncü hizmetleriyle dikkat çeken DenizBank, yeni açılan Gülnar şubesiyle müşterilerine ayrıcalıklı bankacılık hizmeti sağlıyor.

DenizBank Gülnar Şube Müdürü Tolga Türer konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “DenizBank olarak çalışmalarımıza ülkemizin 81 ilinde var gücümüzle devam ediyoruz. Gülnar şubemizle birlikte Çukurova halkının bankacılık ihtiyaçlarını DenizBank’ın kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak üzere motivasyonumuz tam. Halkımızın tüm bankacılık ihtiyaçlarında yanlarında yer alıyoruz” dedi.

Gülnar Şubesi:

Adres: Saray Mah. Silifke Cad. No:1/A Gülnar/Mersin

Telefon: 3247512190

DenizBank Hakkında

DenizBank, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama hedefi ile bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1938 yılında kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınan DenizBank’ı, Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. DenizBank, kısa süre içerisinde Türkiye’nin sayılı bankalarından biri haline gelmiştir. 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmak amacıyla DenizBank Finansal Hizmetler Grubu kurulmuştur. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 740 şubesi ile 14 binin üzerinde çalışanı bulunmaktadır. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nda DenizBank’ın yanı sıra beş yerli ve üç uluslararası finansal iştirak, altı yerli finansal olmayan iştirak ve Bahreyn’de bir şube bulunmaktadır. DenizYatırım, Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Intertech, DenizKültür, Ekspres Bilgi İşlem ve Ticaret, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş Grubun yerli; EuroDeniz, DenizBank AG ve DenizBankMoscow ise uluslararası iştirakleridir.

www.denizbank.com, www.facebook.com/DenizBank, twitter.com/DenizBank

Sberbank Hakkında

1841 yılında kurulan, Rusya’nın en büyük bankası Sberbank, ülkedeki bankacılık sektörü aktiflerinin yaklaşık üçte birini elinde bulundurmaktadır. Sberbank’ın ana pay sahibi, Banka’nın sermayesinin 50’si + 1 adet paya sahip olan Rusya Merkez Bankası’dır. Banka’nın diğer payları, çok çeşitli yerli ve uluslararası yatırımcılara aittir.  Sberbank, hizmetlerini Rusya’nın en büyük bankacılık dağıtım kanalı olan yaklaşık 14,6 bin adetlik şube ağı ile sunmaktadır. Sberbank, sahip olduğu yaklaşık 80 bin ATM ve self-servis terminalinden oluşan ATM ağının yanında sırasıyla 29 milyon kullanıcılı Sberbank Online internet bankacılığı uygulamaları ve 27,9 milyon kullanıcıya sahip olan Mobil Bank hizmetlerini içeren uzaktan erişimli kanallar yoluyla da bankacılık hizmetine katkı sağlamaktadır. Sberbank uluslararası faaliyetlerini Bağımsız Devletler Topluluğu Bölgesi’nde (Kazakistan, Ukrayna, Beyaz Rusya), DenizBank ile Türkiye’de, Sberbank Europe aracılığıyla İsviçre, Avusturya ve Orta ve Doğu Avrupa ülkelerinde ve aynı zamanda Almanya ve Çin’de temsilcilikleri, Hindistan’da bir şubesi ile yürütmektedir.

Sberbank, Rusya Merkez Bankası tarafından verilen 1481 no’lu genel bankacılık lisansına sahiptir.

Bankanın resmi web siteleri: www.sberbank.ru, www.sberbank.com.

Bilgi için:

Bersay İletişim Danışmanlığı / 0212 337 51 00


 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DenizBank, Gülnar, şubesiyle, artık, Çukurovalılara, daha, yakın,
Yorumlar
Haber Yazılımı