İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Darbe Girişimi ‘Dakika Dakika’ Tarihe Not Düşüldü
Darbe Girişimi ‘Dakika Dakika’ Tarihe Not Düşüldü
Bölge Müdürü Yılmaz Mut'ta İncelemelerde Bulundu
Bölge Müdürü Yılmaz Mut'ta İncelemelerde Bulundu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
HEM Müdürü Çetin
HEM Müdürü Çetin
Gülnar Yapı Sahibi Çetin Usta
Gülnar Yapı Sahibi Çetin Usta
Haber Detayı
11 Mayıs 2013 - Cumartesi 00:00 Bu haber 3348 kez okundu
 
Büyükşehir Belediye Başkanı
- Haberi
Büyükşehir Belediye Başkanı

Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan Gülnar’da

    Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan “Gülnar ilçesi ile ilgili bizim çok somut projelerimiz var. 2014'ten sonra Gülnar bizimle beraber çok büyük gelişim sağlayacak. Mevcut iktidar ve tecrübesiz kadrosu sadece Gülnar'ı değil diğer bütün ilçeleri hak ettiği seviyeye çıkaramadılar. Burada duyduklarımızı diğer ilçelerde de duyuyoruz. Günü geldiğinde hesap sormasını çok iyi bilirler” dedi.

2014 yerel seçimlerinin yaklaşması nedeniyle aday adayları ilçe ilçe gezmeye başladı. CHP'nin en güçlü adayı ve 3 dönemdir Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığını yapan Macit Özcan ve ekibi Gülnar'ı ilk kez ziyaret etti. Gülnar ilçesinde partililerle bir araya gelerek esnafları dolaşan Başkan Özcan burada bir dizi görüşmelerde bulundu. Başkan Özcan ilk ziyaretini CHP İlçe Başkanlığı'na yaptı. İlçe Başkanı Yüksel Zil ile yaklaşık bir saat görüşen Başkan Özcan, İlçe başkanı ile birlikte Gülnar'ı gezdi. Burada yine vatandaşlar ile görüşen Özcan'a ilgi oldukça fazlaydı.

Başkan Özcan, Gülnar gezisi sırasında Gülnar Kaymakamı Tekin Dundar ve Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel'i makamlarında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Vatandaşları dinledikten sonra kısa açıklama yapan Başkan Özcan “Biz 2009 yerel seçimlerinden beri Mersin'e hizmet ediyoruz. Karşımıza çıkan aday adayları acemi, iş yapamaz diye şimdiden söyleyeyim. Mersin, Büyükşehir Yasası ile Mersin'e bağlı bir ilçe olan Gülnar ilçesi değişim ve dönüşümü ancak bizimle yapabilir. Modern kent bilinci olan bir başkan bu ilçede dönüşüm sağlayabilir” diye konuştu.

Özcan “Gülnar ilçesi ile ilgili bizim çok somut projelerimiz var. 2014'ten sonra Gülnar bizimle beraber çok büyük gelişim sağlayacak. Mevcut iktidar ve tecrübesiz kadrosu sadece Gülnar'ı değil diğer bütün ilçeleri hak ettiği seviyeye çıkaramadılar. Burada duyduklarımızı diğer ilçelerde de duyuyoruz. Günü geldiğinde hesap sormasını çok iyi bilirler” dedi. Başkan Özcan, kendisine duyulan büyük ilgiden dolayı da Gülnar ilçe halkına teşekkür etti.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, öğretmenevinde büyükşehir yasasını anlattı. Özcan konuşmasında: “Büyükşehir Yasası AK Parti tarafından eyalet sistemine geçmek için yapılmış bir yasadır. Ancak AK Partinin Mersin'de hesapları tutmayacak. Biz buraya siyaset yapmak için gelmedik. Tüm ilçeleri gezip hizmetlerimizi anlatacağız. Getirebileceğimiz hizmetleri yerinde tespit edeceğiz. Tüm ilçelere eşit hizmet vereceğiz. Hamit Tuna ve ekipleri beni çok yoruyorlar. Kapanan Gözne ve Yenice Belediye Başkanı burada. Gidin ve görün ne hizmetler götürdük biz oralara. Yeni yasa ile Mersin’de 41 belde kapanacak” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Site Admin
Etiketler: Büyükşehir Belediye Başkanı
Yorumlar
Haber Yazılımı