İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Yaz Kur'an Kursları Başladı
Yaz Kur'an Kursları Başladı
Fırınlar Denetimden Geçti
Fırınlar Denetimden Geçti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Gülnar'da Orman Yangın Tatbikatı Yaptı
Gülnar'da Orman Yangın Tatbikatı Yaptı
Gülnar’lı Genç Mucitler 20 Eser Sergiledi
Gülnar’lı Genç Mucitler 20 Eser Sergiledi
Haber Detayı
30 Nisan 2018 - Pazartesi 10:22 Bu haber 8369 kez okundu
 
Bilal Özkan Gülnar İlçe Teşkilatını Ziyaret etti.
Bilal Özkan Gülnar İlçe Teşkilatını Ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Bilal Özkan Gülnar İlçe Teşkilatını Ziyaret etti.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Seçimler için Milletveekili Aday Adayları İlçe Teşkilatlarınız ziyaret ediyorlar.Adalet ve Kalkınma Partisi Gülnar İlçe Teşkilatını ziyaret eden Milletvekili Aday Adayı Bilal Özkan İlçe binasında partililerle buluştu.Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Tevfik Kalemci yaptığı konuşmada ;Aday Adaylığı ziyaretleri noktasında İlçe Teşkilatımızı ziyaret eden İlçemizin yetiştirdiği Ender Bürokratlardan olarak değerlendirdiğimiz biz öyle görüyoruz yaptığı çalışmalarla aldığı ödüllerle sayın Cumhurbaşkanımız yılın Kaymakamı ödülünü alan Bilal Özkan Devletin farklı kademelerinde görev yapmıştır.Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim dedi.

Bilal Özkan konuşmasında; Berat Kandiliniz Mübarek olsun.2014 Yerel Seçimlerinde Silifke Belediye Başkan Adayıydım. Sayın Cumhurbaşkanımızın görevlendirmesi ile Diyarbakır’ın Sur İlçesinde Hem Kaymakam Hem de Belediye Başkanı olarak görevimizi iki yıldır sürdürdük. Ülkemiz içerden ve dışarıdan kuşatma altında.24 Haziranda yapılacak seçimde Ülkemiz için, insanlık için, İslam âlemi için gerçekten çok önemli.Sizlerden destek istiyorum.dedi.

Bilal Özkan 
1978 yılında Silifke’de dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Silifke’de tamamladı. Lisans eğitimini 2001 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladıktan sonra aynı yıl yüksek lisansa başladı. 

2001-2002 yıllarında Ankara Barosu’nda Avukatlık Stajı yaptı. Kamuda değişik hizmet tecrübelerinin ardından 2003 yılında Mersin Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Isparta’nın Gönen ve Çankırı’nın Eldivan ilçelerinde Kaymakam Vekilliği yaptı. Fransa’nın Besançon kentinde Université de Franche- ComtéCentre de LinguistiqueAppliquee’de 9 ay süreyle dil ve yöneticilik eğitimi aldı. Fransa’da bulunduğu süre içerisinde Avrupa Parlamentosu ve Fransız Milli Meclisi ( AssembléeNationale) başta olmak üzere değişik kamu kurum ve kuruluşlarında Fransa’nın ve Avrupa Birliği’nin idarî ve hukukî yapısı hakkında incelemelerde bulundu. 

19 Mart 2007 tarihine kadar Karpuzlu, 2016 tarihinden itibaren de Diyarbakır Sur Kaymakamı olarak görev yapmıştır. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Yeşim Özkan Hanımefendiyle evlidir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bilal, Özkan, Gülnar, İlçe, Teşkilatını, Ziyaret, etti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı