İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
CHP Aday Tanıtım Programı Cuma Günü
CHP Aday Tanıtım Programı Cuma Günü
Gülnar Anadolu Lisesinde Gülnar Ürünleri Sergilenecek
Gülnar Anadolu Lisesinde Gülnar Ürünleri Sergilenecek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Zeynep Gül Yılmaz Dernek Yöneticilerinden   Destek İstedi
Zeynep Gül Yılmaz Dernek Yöneticilerinden Destek İstedi
Organik İstiridye Mantarı Satışı Başladı
Organik İstiridye Mantarı Satışı Başladı
Haber Detayı
12 Haziran 2018 - Salı 10:38 Bu haber 5614 kez okundu
 
Başkan Kocamaz Gülnarlılarla İftar Açtı
Başkan Kocamaz Gülnarlılarla İftar Açtı
KAMU Haberi
Başkan Kocamaz Gülnarlılarla İftar Açtı

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, mübarek Ramazan ayının 26. gününü Gülnar’da da karşıladı. Gülnar mesire alanında  kurulan iftar sofralarında bir araya gelen vatandaşlar Başkan Kocamaz’la birlikte iftar yaptı.

Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ve Mersinli vatandaşların doyasıya Ramazan yaşadığı Geleneksel Ramazan etkinliklerinin yeni durağı Gülnar ilçesi oldu. Başkan Kocamaz iftar öncesi masaları tek tek dolaşarak vatandaşlarla hasbıhal etti. Mesire alanında kurulan iftar yemeğine; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, Milletvekili Baki Şimşek, MHP İl Başkanı Zeynel Gölgeli ve yüzlerce vatandaş yerini aldı.

“Ramazan ayı sayesinde kardeşlik hukuku her geçen gün daha da gelişiyor”

Ramazan’ın son gümlerinde de vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kocamaz iftar öncesi Gülnar’lı vatandaşlara seslenerek, “Ramazan bereket ayı, Ramazan yardımlaşma ayı. Ramazan birleşme, bütünleşme ayı. Böyle bir ayda Ramazan’ın feyzini bereketini hep birlikte paylaşıyoruz. Kardeşlik hukuku her geçen gün daha da gelişiyor. İnsanlar birbirlerine hoşgörü ile yaklaşıyor, sevgiye, barışa koşuyor. Bu yüzden bu ramazanlar bizler için fırsat olarak değerlendirilmeli. Bizde Büyükşehir Belediyesi olarak daha adaylık dönemimizde başlattığımız Ramazan etkinliklerinin bu yıl 5. sini düzenliyoruz. Hep beraber karşıladığımız Ramazan ayının tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
Başkan Kocamaz İftar programının ardından Kuskan Mahallesinde mahalle halkıyla bir araya geldi.Kocamaz,24 Haziran seçimleri için Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan ve Partisi MHP’ne oy istedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Kocamaz, Gülnarlılarla, İftar, Açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı