İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Gülnar Derneği Öğrencilere Burs verecek
Gülnar Derneği Öğrencilere Burs verecek
Kaymakam Pendik Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Kaymakam Pendik Muhtarlarla Bir Araya Geldi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Daha siz Bizimle Tanışmadınız mı
Daha siz Bizimle Tanışmadınız mı
Çanakkale Zaferinin 104 Yıl Dönümü
Çanakkale Zaferinin 104 Yıl Dönümü
Haber Detayı
22 Mart 2019 - Cuma 14:10 Bu haber 3590 kez okundu
 
Başkan Günel Personeli İle Vedalaştı
Başkan Günel Personeli İle Vedalaştı
KAMU Haberi
Başkan Günel Personeli İle Vedalaştı

Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel Gülnar Belediyesi Personeli tarafından Gülnar Belediye düğün salonunda verilen veda yemeğinde vedalaştı.
Düzenlenen yemeğe, Belediye Başkanımız Ahmet Günel, Cumhur İttifakı MHP Gülnar Belediye Başkan Adayımız Alpaslan Ünüvar, Gülnar Belediyesi personelleri ve aileleri katıldı.
Cumhur İttifakı Gülnar Belediye Başkan Adayı Alpaslan Ünüvar yaptığı konuşmada;Gülnar Belediye Başkan Yardımcısı olarak sizlerle görev yaptım.Bazen abi,bazen,baba,bazen arkadaş oldum.inşallah 1 Nisandan itibaren Belediye Başkanı olarak birlikte çalışacağız.İnşallah desteğinizi esirgemezsiniz.Ben sizlere güveniyorum,sizlerde bana güveniyorsunuz.İnşallah bu güvenimizi boşa çıkarmayız dedi.
Başkanlarını uğurlamak üzere veda yemeği düzenleyen Gülnar Belediye Personeli Gülnar Belediye Düğün salonunda başkan için hazırlattıkları veda yemeğinde bir araya geldi. Başkan Günel’e çeşitli veda hediyelerinin de verildiği gecede duygu dolu anlar yaşandı. Belediye personeline veda konuşması yapan Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel ; “20 yıldır Gülnar halkından aldığımız yetki ile belediyemizde hizmet yapıyoruz. 20 yıllık hizmet süremizce bizlerden desteğini esirgemeyen bütün meclis üyesi arkadaşlarıma ve bizlerden desteğini esirgemeyen Gülnarlı personellerime ve tüm hemşerilerime sonsuz teşekkür ederim” dedi. 
BİZLER FEDA DEDİK, KAZANAN GÜLNAR BELEDİYESİ OLDU
Başkan Günel; 2004 yılında ilçeye belediye başkanı seçildiğimizde Gülnar Belediyesinin kurtulması için birilerinin kendisini feda etmesi gerekiyordu. Bu kişi Ahmet Günel oldu. Çünkü bizler, Halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğunu çok iyi biliyorduk. Bu yolda mücadelemizi sürdürdük ve başardık. Azimli mücadelemizin ardından 2014 seçimlerine girerken trilyonlarca borcun içinde yüzen belediyemizi düzlüğe çıkardık. Ama maalesef büyükşehir yasası ilçemize bağlanan 4 beldenin yaklaşık 40 milyon borcu bize kaldı. Bu borçlar bize kalırken kapatılan belde belediyelerin bütün menkul ve gayri menkulleri büyükşehire, hazineye ve kurumlara bırakıldı. Bütün personel alacakları yine bizim belediyemize kaldı. Bizler yine yılmadık ve bütün borçlarımızı tekrar yapılandırdık ve borçlar iller bankasına kesiliyor dedi. 
Başkan Günel “Başkanlık görevi ile sizlerle çalışmaya başladım ve geçen bunca yıl boyunca hep birlikte ve uyum içerisinde çalıştık. Ben personelimden her zaman memnun oldum sizler beni hiç üzmediniz zaman zaman hep birlikte stres, hep birlikte sevinç ve zaman zamanda hep birlikte üzüldük, güldük, yeri geldi sabahladık yeri geldi çok zor şartlardaki görevlerin halkımız için Gülnarımız için hep birlikte üstesinden geldik benim için her biriniz ayrı ayrı değerlisiniz. Sizlerden ayrılmak benim içinde çok zor ama hizmet aşkımız ve hizmet görevimiz devam ediyor ben yine Gülnar’da oturuyor olacağım ve bu ayrılık anlamına gelmiyor yine komşuyuz, arkadaşız, yakınız ve birlikteyiz .
BELEDİYE EMİN ELLERDE
Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel son olarak, belediyeyi emin ellere bırakıyoruz. Cumhur ittifakı adayımız başkan yardımcım Sayın Alpaslan Ünüvar bu işi bizim kaldığımız yerden devam ettirecek. İttifak adayımızın devletimizin de gücünü arkasına alarak inşallah çok daha güzel hizmetler getireceğine inanıyorum. Kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum” dedi.
Başkan Günel; 20 yıldır bizlere destek veren bütün personellerime, hemşerilerime haklarımı helal ediyorum. Onlarında haklarını helal etmelerini istiyorum dedi.
Duygu dolu veda gecesinin ardından Başkan Günel tüm personeli ile tek tek vedalaşarak hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Günel, Personeli, İle, Vedalaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı