İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Gülnar Derneği Öğrencilere Burs verecek
Gülnar Derneği Öğrencilere Burs verecek
Kaymakam Pendik Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Kaymakam Pendik Muhtarlarla Bir Araya Geldi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
21 Mart Dünya Ormancılık Günü Gülnar’da Kutlandı
21 Mart Dünya Ormancılık Günü Gülnar’da Kutlandı
Daha siz Bizimle Tanışmadınız mı
Daha siz Bizimle Tanışmadınız mı
Haber Detayı
23 Mart 2019 - Cumartesi 15:36 Bu haber 2288 kez okundu
 
Bakan Elvan Gülnar'lılardan Destek İstedi
Bakan Elvan Gülnar'lılardan Destek İstedi
SİYASET Haberi
Bakan Elvan Gülnar'lılardan Destek İstedi

Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan, Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna,Cumhur İttifakı Gülnar Belediye Başkan Adayı Alpaslan Ünüvar Gülnar İlçesinde konvoylarla şehir turu yaptılar.

Aşağı çarşıda yapılan mitingde Konuşan Cumhur İttifakı Adayı Alpaslan Ünüvar,Gülnar Halkımız bu cumartesi gününde konvoyumuza ve mitingimize katıldığınız için teşekkür ederim.Bakanımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte el ele vererek Gülnar’ımızı hak ettiği noktaya getireceğiz.Ben sizlere güveniyorum dedi.
Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit tuna,Sol el Gülnar Belediyesi Sağ el Mersin Büyükşehir Belediyesi İkisini birleştirip,Hükümetimizin desteğiyle Mersin ve Gülnar’ımızı hizmetlerimiz devam edecek.Sizlerden destek istiyorum dedi.
Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan Gülnar halkına seslendi.Sevgili hemşerilerim bende bu yörenin bir evladıyım.S izlerle aynı havayı solumuş bir insanım.Bende bir Gülnar sevdalısıyım.
Cumhur İttifakını oluşturan sizlersiniz.Bir taraftan Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan,diğer taraftan da MHP Genel Başkanımız sayın Devlet bahçeli bu vatan için bir oldular,beraber oldular ay yıldızlı albaysak için beraber oldular.

Bu mesele sen ben meselesi değil, Ahmet Mehmet meselesi değildir. Bu mesele memleket meselesidir. sizler bu vatan için canınızı feda edecek insanlarsınız.Bu vatana birlikte sahip çıkacağız.Gülnar’ımıza,Mersinimize birlikte sahip çıkacağız.iki güzel,iki çalışkan,iki dinamik adayımız var.Birisi Alpaslan Kardeşim diğeri Hamit Tuna Kardeşim.
Gülnar’da inşallah yatırımlarımızı yapmaya devam edeceğiz.S izler bizden bir doğalgaz istediniz.Bende Ermenek için çok mücadeleler yaptım.Bu mücadelemiz inşallah Gülnar içinde gerçekleşecek.Alpaslan Kardeşim bizden doğalgaz istedi.Bizde sözünü verdik.
Silifke yolumuz Önümüzdeki yaz başında bitecek.Gülnar için çok büyük desteklerimiz var,seracılık konusunda,paketleme konusunda,Bademcilik konusunda her türlü desteği vereceğiz.Nükleer Santral yapıyoruz,inşallah önümüzdeki günlerde Nükleer Santralde çalışmak üzere işe alacağız bunların sözünü veriyorum.Gülnar’a küçük sanayi sitesi kuracağız.Gülnar daha da gelişecek.
Sevgili hemşerilerim Gülnar’da Alpaslan Kardeşimizi,Mersinde Hamit Tuna Kardeşimizi desteklemeye var mısınız.Gülnar’da Alpaslan kardeşimiz,Mersinde Hamit Tuna kardeşimiz,birlikte bende Ankara’dan vereceğimiz destekle Mersin ve Gülnar’ımıza hizmetler akacak.Şimdi 31 Marta kadar kapı kapı dolaşmaya var mısınız ben size güveniyorum .Mersin Büyükşehir Belediye ve 13 İlçeyi almak için var gücümüzle çalışacağız dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakan, Elvan, Gülnar'lılardan, Destek, İstedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı