İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kaymakam Pendik Gülnar Halkıyla Bayramlaştı
Kaymakam Pendik Gülnar Halkıyla Bayramlaştı
Başkan Günel Gülnar Halkıyla Bayramlaştı
Başkan Günel Gülnar Halkıyla Bayramlaştı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Raziye Kunt
Raziye Kunt
Öz Aydoğdu Ticaret
Öz Aydoğdu Ticaret
Haber Detayı
23 Şubat 2013 - Cumartesi 00:00 Bu haber 4284 kez okundu
 
Ak Parti, Gülnar'da
- Haberi
Ak Parti, Gülnar'da

Ak Parti, Gülnar'da Yerel Seçimlere Odaklandı 

AK Parti Gülnar İlçe Teşkilatı şubat ayı danışma meclisi toplantısı yapıldı.

AK Parti Gülnar İlçe Teşkilatı şubat ayı danışma meclisi toplantısı yapıldı. Toplantıda önümüzdeki yerel seçimlere yönelik hazırlıklar ele alındı.

Gülnar Öğretmenevi'ndeki toplantıda divan, Kuskan Belediye Başkanı Ekrem Bayır, Kadın Kolları Başkanı Aysel Dibek ve Belediye Meclis Üyesi Mehmet Sani'den oluştu. AK Parti İl Başkanı Mekin Merter Salt, Mersin ve ilçelerini almak için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaları gerektiğini belirtti. Adaylarının halk tarafından sevilen ve vizyonu düzgün kişilerden olacağını aktaran Salt, Mersin'i de AK Partili belediyeler arasına katacaklarını vurguladı.

AK Parti Mersin Milletvekili Nebi Bozkurt, hükümetin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Önümüzdeki yerel seçimlerde bütün belediyeleri 'ak belediyecilik'le tanıştırmak için birlik ve beraberlik içinde çalışılması gerektiğini aktaran Bozkurt, "Bizler de sizlerle beraber köy köy, sokak sokak, mahalle mahalle gezeceğiz. İnşallah birlikte başaracağız." dedi.

İlçe Başkanı Ayhan Aksekili de AK Parti döneminde Gülnar'a yapılan yatırımları anlattı.Aksekili yaptığı açıklamada;Bakanımızın,  Milletvekillerimizin ve İl Başkanımızın destekleri ile  Gülnar da Milli Eğitim de sınıf öğretmenliği açığının kapandığını, Yine Gülnar da Anadolu İmam Hatip Lisesi açıldığını, Gülnar Devlet Hastanemiz Toki ile İhale aşamasına geldiğini, Hastanemize yeni  4x4 sıfır bir ambulans kazandırıldığını yine 300 kişilik öğrenci yurdu yapılacağını, Köseçoban Beldesine yeni  bir sağlık ocağı yapıldığını, Gülnar Silifke Yolunun tamamının İhalesinin yapıldığını en kısa zamanda çalaşmalara başlanacağını belirtti.Yine İlçemizin Bir Adliye sarayına ihtiyacı olduğunu vekillerimize ilettik diyerek Toplantımıza iştirak eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim dedi.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Site Admin
Etiketler: Ak Parti, Gülnar'da
Yorumlar
Haber Yazılımı