İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Başkan Günel'den Hayırlı Olsun Ziyareti
Başkan Günel'den Hayırlı Olsun Ziyareti
Gülnar Mhp’de Ateş Dönemi
Gülnar Mhp’de Ateş Dönemi
Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 10:03 Bu haber 4982 kez okundu
 
11.Şehit Sınıfı Açıldı
11.Şehit Sınıfı Açıldı
EĞİTİM Haberi
11.Şehit  Sınıfı Açıldı

Gülnar Sınıfı Şehitler Ölmez Projesi kapsamında Gülnar İlçesine bağlı Alanboğaz   İlkokulunda, Üçoluk Mahallesinden Şehit  Alparslan Taşçı anısına yapılan sınıfın  açılışı gerçekleştirildi. Açılışa, İlçe Kaymakamı Mustafa AYVAT, daire amirleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Burgut ve okul müdürleri katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Burgut konuşmasında ;Bu gün 11.sınıfımızın açılışını gerçekleştirdik. Proje, şehitlerimizin ismini yaşatmak ve öğrencilerimizin bu konuda farkındalık kazanmasını sağlamak, şehitlerimizin unutulmamasını sağlamak, şehitlerimize vefa borcumuzu ödemek, öğrencilerimizin daha sağlıklı, daha güvenli, daha uygun şartlarda eğitim öğretim görmelerini sağlamak ve sınıfı daha işlevsel bir şekilde kullanmak gibi nedenlerden dolayı çok önemli görülmektedir. Proje kapsamında Gülnar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmi 13 ilkokulda 13 şehidin ismi okullardaki sınıflara verilecektir. Projenin hayata geçirilmesinde büyük emekleri olan, projenin fikir babası Kaymakam Ekrem GÜNGÖR’E teşekkürlerimizi sunarım.

Sınıfın yapılmasında destek veren Köseçobanlı Belediye Başkanı Mehmet Deniz’e,her konuda Gülnarımıza yardım eden İş adamımız Mustafa Baysan’a teşekkür ederim dedi.
Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesilerek proje sınıfı incelendi. Yöresel yemek ikramının ardından program son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 11.Şehit, , Sınıfı, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı